Doporučujeme

Náramky z minerálů pro radost i harmonii

Šperky se lidé zdobí již od dob dávno minulých. Pro jejich výrobu používají různé druhy materiálů a právě minerály patří k těm nejstarším. Náramky z minerálů jsou nejen originálním módním doplňkem. Také mohou chránit a svému majiteli dodat třeba odvahu nebo energii.

Proč si vybrat náramek z minerálů?

Je to šperk vhodný jak pro ženy, tak i muže nebo děti. Může to být dokonalý dárek pro jakoukoli slavnostní příležitost. Náramek z minerálů vyjadřuje osobnost svého majitele. V některých knihách se dozvídáme o léčivých účincích jednotlivých minerálů a o různých vlivech na svého majitele. Náramky vyrobené z minerálních kamenů jsou nejen potěchou pro oko. Do našeho života mohou vnést harmonii, klid a vyrovnanost.

V nabídce nalezneme náramky z kamenů opracovaných, ve tvaru kuliček různých velikostí nebo minerálů drobně sekaných. Široký výběr minerálních náramků nabízí e-shop buddhanaramek.cz.

Kromě náramků zde naleznete i další produkty, jejichž součástí jsou minerály.

Patří mezi ně také orgonit. Jedná se o pyramidku vyrobenou z pryskyřice, kovů a krystalků přírodních polodrahokamů. Jeho úkolem je chránit naše energetické pole, podporovat uzdravování a dobrý spánek, snižovat únavu a eliminovat vliv geopatogenních zón a škodlivých vlivů elektroniky. Pokud chceme, aby prostředí, ve kterém žijeme nebo pracujeme, bylo zdravé, orgonit se může stát vhodnou volbou.

Podle čeho si vybrat náramek z minerálů?

Někdo si vybírá náramky pouze podle vzhledu. Další vyhledává účinné vlastnosti jednotlivých minerálů a podle toho volí druh náramku. Další si zase vybírá minerály podle svého znamení horoskopu. Každému znamení totiž přináleží jiné druhy minerálů a také na každé znamení mají jiné účinky. Náramek vybírejte především podle toho, jak na vás působí prvním dojmem. Volte ten, který si vás „přitáhne“ na první pohled.