Doporučujeme

Chyby, které mají neblahý vliv na vlasy. Zatočte s jejich nezdravým vzhledem

Trápí vás, že vaše sousedka má hezčí vlasy než vy? Patříte k ženám, které také prahnou po krásně a svěže vypadající kštici? Na vině nehezky a nezdravě vypadajících vlasů mohou být chyby, kterých se dnes a denně dopouštíte. I když to možná neslyšíte ráda, na vině může být skutečně péče o vlasy. Věnujte této fázi během dne pozornost a vyvarujte se níže zmíněnému, kvůli čemuž vlasy neuvěřitelně trpí.

Nepoužíváme hydratační produkty

Vlasy nemohou být krásné a zdravě vypadající, pakliže budou dehydratované. Je zapotřebí, abychom hydratační produkty používaly, dojde tak k lepšímu vstřebávání potřebných živin a rázem také ke zdravějšímu vzhledu a skvělé formě naší kštice. Ideálním produktem je elixír mládí zvaný RAYS Anti-age, který obsahuje až jedenadvacet hydratačních složek včetně nepostradatelného kolagenu, které na vlasy působí doslova magicky. Za vyzkoušení to rozhodně stojí, nemyslíte?

Spaní s mokrými vlasy

Sice slýcháte ze všech stran, že vlasy je nutné nechávat uschnout přirozeně. Jenže rozdíl je v přirozeném schnutí a ve schnutí během spánku. Velkou chybou je, když chodíme spát s mokrými vlasy. Když je naše hříva mokrá, je daleko náchylnější k poškození. Bohužel se mohou dostavit lámavé konečky, vlasy mohou být na dotek daleko hrubší a mohou vypadat krepatě, což rozhodně neodpovídá vlastnostem vašeho vytouženého vzhledu. Nebo ano?

Rozčesávání od kořínků a v mokré formě

Jak již bylo zmíněno, mokré vlasy jsou daleko náchylnější k poškození než vlasy suché. Na to pamatujte i ve chvíli, kdy si je chcete rozčesat. V ideálním případě si vlasy rozčesávejte už před jejich umytím a po umytí je nechte jen svévolně uschnout.

Při česání nezapomínáme na to, že vlasy se v žádném případě nerozčesávají od kořínků. Vlasy si jenom zpřetrháte. Zpravidla začínáme od konečků a postupujeme nahoru směrem k hlavě.