Doporučujeme

Jaké jsou nejlepší dámské hodinky pro rok 2020?

Rádi byste byli i v roce 2020 in a měli doplňky, které podtrhnou váš styl a dobrý vkus? Začněte pořízením kvalitních hodinek, bez kterých nebude váš look nikdy vypadat tak, jak by měl. Na jaké hodinky byste měli vsadit v roce 2020?

Novinky vs. klasika

I když jsou trendy pro módu určující, vždy byste měli myslet na to, abyste nové trendy dostatečně sladili s vaším osobním vkusem a módními preferencemi. Zakoupit si například supermódní hodinky s černým páskem a zlatým ciferníkem, když většinu vašich doplňků nosíte ve stříbrné, která vám také více sluší, je zbytečné. Snažte se proto vždy sladit módní trendy a váš osobitý vkus tak, aby vše ladilo, jak má.

Milovnice novinek si přijdou na své, i co se týká hodinek. Patříte-li však mezi obdivovatelky klasiky, i v tomto směru objevíte stálice, které vás na poli doplňků nezklamou.

Značka a styl

O kvalitě dámských hodinek vypovídá mnohdy značka, která stojí za jejich tvorbou. Dámské hodinky s kvalitním puncem pořídíte například od značek, jako je Festina, Guess, Tommy Hilfiger, Casio, Gant apod. Samotná značka hodinek totiž zastupuje jejich kvalitu a význam. Módní značky totiž produkují trendové novinky a kvalitně zpracované hodinky, a to i po designové stránce.

Top v roce 2020

V roce 2020 se budou držet na výsluní stálice typu hodinky tommy hilfiger, a to například se zlatým ciferníkem a rose gold páskem, popřípadě sportovnější verze s bílým páskem a decentně zpracovaným ciferníkem. I v tomto případě si snadno vyberete z rozmanité nabídky.

Druhým typem jsou pro vás hodinky guess, které jsou známé pro svou elegantnost, vkusné provedení i zajímavé detaily. Jejich design dokonale podtrhne ženskou něžnost a vytříbený vkus. Z jejich nabídky si však vyberou i milovnice klasických hodinek s černým páskem.