Doporučujeme

Káva Lishou je spolehlivým pomocníkem při hubnutí

Jak efektivně zhubnout je otázka, která trápí mnoho žen. Novoroční předsevzetí často dlouho nevydrží a plánování formování postavy do plavek kazí neustále chutě na sladkosti z cukráren nebo mlsání na grilovačkách. Chutě jsou největším zabijákem štíhlé postavy a každý s nimi bojuje po svém. Někdo s větším a někdo s menším úspěchem. Existuje mnoho způsobů, jak chutě a hlad potlačit, káva Lishou patří v poslední době mezi nejvíce oblíbené.

Hubněte přírodně

Pokud jste milovníky kávy, nemáte srdeční potíže nebo problémy s ledvinami, vyzkoušejte k potlačení chutí kávu Lishou. Káva Lishou neobsahuje žádné chemické látky, její složení je čistě přírodní, z různých bylinek a hub.

Urychluje metabolismus

Tato hubnoucí káva neslibuje žádné nesmyslné zázraky, kdy se zbavíte 20 kg během týdne. Hubnutí funguje na urychleném metabolismu, tudíž tělo přestane ukládat tuky do svých zásob a začne je spalovat pro energii na fungování celého těla. Ztráta 2 – 5kg během jednoho měsíce je zárukou, že vás nepotká, tolik obávaný, jo-jo efekt.

Snižuje chuť k jídlu

Lishou má jednu z účinných látek Tuckahoe a ta prostřednictvím zvýšení hladiny serotoninu potlačuje chuť k jídlu. Organismus má pocit, že je nasycený, což má za následek ztrátu hmotnosti, kontrolu nad chutěmi a menší pocit hladu, což je pro hubnutí ideální stav.

Jak kávu užívat?

Sám výrobce i mnoho uživatelů kávy doporučují pít jeden šálek denně, hned ráno. Účinky kávy na hubnutí jsou podobné jako u kofeinové kávy, která účinkuje proti únavě. Někteří lidé, kteří užili kávu ve večerních hodinách, měli problém usnout. Sami odhadněte, jaké účinky má na vás kofeinová káva.

Z tohoto důvodu není vhodné pít kávu, jakoukoliv, lidem s vysokým krevním tlakem, srdečním onemocněním.

Pokud berete nějaké léky, informujte lékaře, zda je vhodné, společně s léky, užívat kávu Lishou.