Doporučujeme

Tipy, jak zpestřit svatbu. Nápady, které vás nadchnou

Plánujete největší den svého života a přejete si, aby byl naprosto dokonalý? Nejste prvními ani posledními, kteří si s takovými problémy lámou hlavu. Inspirujte se a využijte drobnosti, které jsou finančně nenáročné, a přesto mohou potěšit všechny vaše hosty.

Vsaďte na ohňostroj

Mnoho lidí si láme hlavu zejména s překvapením, které by mělo přijít večer během zábavy. Vsaďte na osvědčenou klasiku a zvolte ohňostroj, jenž oslní všechny zúčastněné. Výhodou je, že můžete investovat do velkolepé několika minutové show, ale pokud již v rozpočtu moc finančních prostředků nezbývá, radost udělají i drobnější rachejtle. Jestliže chcete mít vše provedené do detailu a vaše svatba se nese v duchu určitých barev, nezapomeňte, že i ohňostroj takovým představám můžete přizpůsobit.

Až zajde slunce, vytáhněte prskavky

Večer se nevěsta může převléci do pohodlnějších společenských šatů, které budou spíše večerní. Venku se často rozdávají grilované pokrmy, lidé se baví a tančí. Fotografie, které jsou v tento čas pořízeny, mohou být potemnělé a obyčejné. Pokud ale vsadíte na svatební prskavky, dodáte jim zcela nový šmrnc.

V takové chvíli vznikají kouzelné momentky, které pak na památečních fotografiích vypadají dokonale. Lidé se navzájem pobaví a legraci si užijí i děti.

Moderátor přinese zábavu

Potřebujete někoho, kdo vytvoří pro hosty zábavný program? Neváhejte se obrátit na moderátora. Ten se pečlivě připraví a během večera přednese několik humorných poznámek, navrhne hry, jako je manželský kvíz a návštěvníkům může zprostředkovat také například karaoke. Z obyčejné slavnosti se rázem stane party plná smíchu, radosti a zážitků, které si budete ještě dlouho po svatbě vyprávět s celou rodinou. Pokud půjde o šikovného člověka, může hosty na ohňostroj připravit a zajistit, aby vše proběhlo bezpečně.

Moderátoři také často nabízejí DJ pult, světla a podobné doplňky. Pokud víte, že jsou členové vaší rodiny a přátelé zapálení tanečníci, neváhejte takovou možnost využít. Stačí jen sestavit dopředu playlist nebo moderátora informovat, jaký styl hudby je vám vlastní. On už se pak o vše postará.