Doporučujeme

Sportovní móda je na vzestupu

Módní trendy se neustále mění. Alespoň to tak obvykle bývá. Nosit příležitostné, ale stylové oblečení pro téměř každou příležitost a implementovat sportovní životní styl není jen běžnou praxí, ale neustále se rozvíjejícím tržním segmentem módního průmyslu dnes.

Sportovní styl je stále více oblíbený

Styl na ulicích se změnil. Ženy nosí legíny, topy a sportovní podprsenky, muži si oblékají moderní pánské tepláky, mikiny a tenisky. Všichni vypadají, že právě dokončili cvičení v tělocvičně, zatímco popadli cappuccino v kavárně, setkali se s přáteli na brunch nebo se vydali na nákupy do centra města.

Tento zavedený životní styl zdůrazňuje jednu věc: Lidé potřebují pohodlné oblečení. Ztělesnění atletického a neformálního volného času je to, o čem je sport. A není pochyb o tom, že tento segment módního trhu roste.

Populární sportovní oblečení

Jedním z hlavních trendů, který řídí trh pro sportovní vyžití, je touha po multifunkčním šatníku. Kombinování sportovního oblečení se sukní či šaty nebo džínami využívá stále více lidí. Zejména stylové pánské mikiny s džínami jsou velmi oblíbenou kombinací.

Sportovní oblečení a obuv má určitý vliv na módní design a sportovní technické vlastnosti, jako je izolace potu. Sportovní oblečení lze nosit pro sport, cvičení nebo trénink, ale také pro běžné nošení. Jde o tento neformální aspekt aktivního oblečení. Konečné použití produktu se může lišit od toho, k čemu je určen.

Sportovní oblečení není není krátkodobým módním výstřelkem. Protože si stále více uvědomujeme zdraví a pohodu, je to jedna z oblastí produktů, která se bude i nadále stát součástí šatníku spotřebitele.

Kam pro stylové oblečení?

Mezi muži je velmi oblíbený eshop ozonee.cz, kde si vybere opravdu každý, i náročný, muž a nejen z nabídky sportovního oblečení. Eshop prezentuje pánskou módu pro každou příležitost.