Doporučujeme

Problémy s erekcí trápí mnoho mužů

Erektilní dysfunkce je běžnější se zvyšujícím se věkem, ovšem ani mladým mužům se nevyhýbá. Existují způsoby, jak podpořit erekci, aniž byste navštívili lékaře. Tabletky pro podporu erekce Cialis jsou jedním z řešení.

Sledujte, co jíte

Strava, která je pro lidské srdce špatná, také není dobrá pro schopnost mít erekci. Stejné stravovací návyky, které mohou způsobit srdeční infarkty v důsledku omezeného průtoku krve v koronárních tepnách, mohou také bránit toku krve do penisu.

Strava, která obsahuje velmi málo ovoce a zeleniny spolu se spoustou mastných, smažených a zpracovaných potravin, může přispět ke snížení krevního oběhu v těle.

Všechno, co je pro lidské srdce špatné, je také špatné pro penis.

Pokud potíže přetrvávají, mrkněte, kde koupit tabletky na erekci.

Udržujte zdravou váhu

Nadváha může přinést mnoho zdravotních problémů, včetně diabetu typu 2, který může způsobit poškození nervů v celém těle. Pokud diabetes ovlivňuje nervy, které zásobují penis, může dojít k poruchám erekce.

Vyvarujte se zvýšenému krevnímu tlaku a vysokému cholesterolu

Vysoký cholesterol nebo vysoký krevní tlak může poškodit krevní cévy, včetně těch, které přinášejí krev do penisu. Ujistěte se, že lékař kontroluje hladinu cholesterolu a krevní tlak. Léky na krevní tlak mohou ztěžovat erekci.

Pijte alkohol s mírou nebo vůbec

Neexistuje žádný důkaz, že mírná konzumace alkoholu je špatná pro erektilní funkci. Ale chronické těžké pití může způsobit poškození jater, poškození nervů a další stavy, jako je narušení normální rovnováhy mužských pohlavních hormonů, které mohou vést k erektilní dysfunkci.

Mějte pravidelný pohyb

Silné důkazy spojují sedavý životní styl s erektilní dysfunkcí. Ukázalo se, že běhání, plavání a další formy aerobního cvičení pomáhají předcházet erektilní dysfunkci.