Doporučujeme

Doprovod do společnosti

Pokud se cítíte osamocen a chcete se rozptýlit návštěvou příjemné společnosti, nebo si zajít do divadla či na koncert ve dvou a nemáte s kým, zkuste využít netradiční služby, které nabízí webové stránky MůjZnámý.cz. Stačí si objednat společenský doprovod v různých věkových kategoriích a prožijete příjemný večer, který byste jinak trávili sami.

udalostTo ovšem není všechno, co tyto služby umožňují. Vaše partnerka vás rozzlobí flirtem se svým kolegou v práci, vy žárlíte a toužíte po tom, abyste jí to oplatil. Představte si, že i taková situace se dá jednoduše zinscenovat. Objednáte si hraný herecký výstup, dostaví se k vám herec a vy mu vylíčíte situaci a svou představu. Ostatní necháte už na herci, který sehraje etudu, na kterou vaše partnerka nezapomene a vy sklidíte bezpracně plody svého snažení. Není nad sladké usmiřování, až si vše vysvětlíte.

clipart_doprovodV životě však nastávají i vážnější situace, přes které se můžete přenést snadněji za pomoci téže služby, kterou si objednáte na stránkách MůjZnámý. Jste mladý a zjistíte u sebe odlišnou sexuální orientaci, se kterou se stydíte svěřit svým rodičům. I v takové situaci vás z bryndy vytáhne objednaný herec, který svým vtipem a šarmem okouzlí vaše rodiče, sehraje dokonalý herecký part vašeho partnera a rodiče budou nakonec rádi, že máte tak šaramantního přítele.

Doprovod si můžete objednat i na ples, kam se nesluší přijít sám. Stačí zadat vaše představy a můžete protančit večer s výbornou tanečnicí.

logo_big

Další možností, kterou MůjZnámý.cz nabízí, je asistentka, která může skvěle nahradit vaši náhle nemocnou osvědčenou sekretářku. Život přináší různá i nemilá překvapení, když máte například ve firmě sjednanou obchodní schůzku se zahraničním partnerem, která se nedá odložit. Bez zkušené asistentky ovládající cizí jazyk byste byl jako bez ruky. I v takovém případě vám služba MůjZnámý vytrhne trn z paty a objednaná asistentka bude po celé jednání vaši dokonalou pravou rukou.