Doporučujeme

Relaxace pod Lysou horou

Hledáte-li vhodnou destinaci pro svou dovolenou a máte-li rádi hory, pak je pro vás jako stvořené ubytování Beskydy. Konkrétně se jedná o horský hotel spojený koridorem s relaxačním centrem uprostřed Moravskoslezských Beskyd. Kromě ubytování v hotelu si můžete vybrat také pobyt v penzionu, chatě nebo bungalovu.

Veškeré pohodlí spolu s příjemnou atmosférou nabízí hotel a rekreační centrum Sepetná, což je oáza klidu v obci Ostravice. Turisté a sportovci, kteří si oblíbili výšlapy na Lysou horu toto místo dobře znají, jelikož se nachází v bezprostřední blízkosti turistické trasy na tento známý vrchol Beskyd.

Hotel Sepetná

V tomto krásném horském hotelu najdete veškerý komfort, který snese nejpřísnější měřítka. K dispozici je zde 34 dvoulůžkových pokojů, 7 pokojů Lux a 5 stylových apartmá. Všechny pokoje poskytují dokonalou pohodu, neboť jsou situovány v samostatné, klidné části hotelu a přístup sem mají pouze hoteloví hosté. K jejich pohodlí slouží i nově vybudovaný výtah, který hosty dopravuje přímo do jednotlivých pater.

Vybavení hotelu

Ke standardní výbavě pokojů patří TV, DVD, Wifi, telefon, trezor, minibar či fén. Několik pokojů má svůj balkon, ze kterého mají hosté Beskydy jako na dlani. Nádherný výhled se ovšem naskýtá i z pokojů situovaných směrem do údolí.

Hotel Beskydy má i svou vlastní restauraci, kde mohou hosté snídat. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů a jsou zahrnuty v ceně za ubytování. Objednat si lze i polopenzi formou teplého rautu s výběrem ze tří jídel, přílohy, salátů a dezertových variací. Pokud si naplánujete celodenní výlet, můžete si objednat balíček na cestu.

Jak si objednat pobyt

Toužíte-li po dovolené, nebo i po několika dnech strávených v krásném horském prostředí v srdci Moravskoslezských Beskyd, kterým vévodí Lysá hora, stačí se objednat. Rezervaci ubytování si můžete zajistit dvěma způsoby. Buď si rezervujete ubytování v některém ze středisek Relaxačního centra Sepetná, nebo využijete nabídky pobytových balíčků, jejichž cena zahrnuje celou řadu služeb a výhod. V prvním případě je ubytování včetně snídaně a volného vstupu do krytého bazénu. V rámci služeb jsou i večeře, sportovně-relaxační aktivity, které lze dokoupit samostatně.