Doporučujeme

Rezidence Topolová: Levné ubytování v Praze bez kompromisů

Máte namířeno do Prahy a hledáte cenově dostupnou a přitom dostatečně komfortní střechu nad hlavou? V rámci krátkodobé návštěvy i dlouhodobého pobytu zvažte ubytování v Rezidenci Topolová na Praze 10. Multifunkční bytový komplex nabízí ubytování pro širokou základnu zájemců. Na své si přijdou studenti, brigádníci, turisté i ti náročnější. Proč byste se v penzionu měli ubytovat právě vy?

Do Prahy jen na skok?

Penzion Praha představuje ideální útočiště pro turisty, kteří do metropole míří za jejími krásami a bohatým kulturním životem. Je to i váš případ? Pak jistě oceníte velmi dobrou dostupnost do centra města. Automobilem se na Václavské náměstí dostanete za 15 až 30 minut, metrem za 20 minut. Rezidence Topolová se nachází v klidné lokalitě Prahy 10 s dobrou občanskou vybaveností, takže budete mít po ruce všechny důležité služby a obchody.

topwomen.cz_rezidencetopolova_cz_01

 

Nejlevnější variantou ubytování nese název „hostel“ a nabízí útulnější a vybavenější pokoje než běžné pražské ubytovny. Na druhém konci pomyslného žebříčku stojí kategorie „hotel“ s vlastním sociálním zařízením, nově zařízenou kuchyní, LED televizorem a minibarem.

Do Prahy na delší dobu?

Pokud máte v plánu dlouhodobější pobyt, například v souvislosti studia nebo práce, bude vás zajímat pronájem bytu Praha. V Rezidenci Topolová jsou k mání stylové garsoniéry a byty 1+1, a to za velmi atraktivních podmínek. Minimální kauce (jen 5 000 Kč) a příznivý nájem jsou vskutku pádné argumenty. K tomu přičtěte novou kuchyňskou linku a nájemní smlouvu na 12 měsíců s možností prodloužení. Potřebujete snad další důvody, proč neztrácet čas, nervy a peníze s realitkou?

topwomen.cz_rezidencetopolova_cz_02

 

Další informace a aktuální ceny ubytování v Rezidenci Topolová najdete na www.rezidencetopolova.cz. Tak ať se vám v Praze dobře bydlí!