Doporučujeme

Hledáte vhodný dárek? A co třeba dobré víno.

Chystáte se na rodinnou oslavu či jinou slavnost nebo jste pozváni na zahradní párty a potřebujete nějaký vkusný dárek. A co třeba dárkové balení vína . Naše firma nabízí kvalitní bílá i červená vína nejen našich výrobců, ale z celého světa. Každé balení obsahuje čtyři druhy kvalitního vína. Díky této široké nabídce si zajisté vybere každý milovník a znalec vína.

Pro milovníky vína bílého nabízíme balení bílého vína , v němž najdete Ryzlink rýnský – kabinetní suché víno z české produkce, které se hodí k předkrmům nebo aromatickým houbám či holandským sýrům. Další značkou je Sauvignon Blanc (Chile), který můžete podávat k mořským plodům nebo sushi. Třetí v pořadí je Chardonnay (Španělsko) hodící se především k vepřovému masu nebo vegetariánským pokrmům. Posledním zástupcem tohoto balení je Muškát Moravský z naší produkce, který můžete podávat k ovocným dezertům nebo ovocným či zeleninovým salátům.

Dáváte – li přednost vínu červenému, určitě vás potěší nabídka balení červeného vína. Do této řady jsme připravili Cabernet Sauvignon (Chile), který výborně doplní pokrmy z tmavého masa a zvěřiny a ocení jej i milovníci steaků. Další v pořadí je Svatovavřinecké, které reprezentuje jedno z českých vinařství. Má příjemně ovocnou chuť s nádechem přezrálých švestek a punče. Pokud máte rádi chutě kořeněnější, osloví vás SAVEURS DU MIDI CORBIERES (Francie), v jehož bouquetu se objevuje chuť lesních plodů a černého pepře, chuť je ovocně kořeněná. Tento druh vína je vhodný k pokrmům zvěřinovým nebo z červeného masa. Podávat jej lze i k těžším druhům sýrů.

Posledním druhem je Modrý portugal je to opět víno z naší produkce. Má tmavě rubínovou barvu a jeho chuť je ovocná a svěží. Podávat jej můžete ke studeným pokrmům z masa, drůbeže nebo k těstovinám.