Doporučujeme

Potřebujete pomocnou ruku? Zajistěte si hodinového manžela

Stále oblíbenější službou je hodinový manžel. Co si lze pod tímto pojmem představit? Zkrátka je to zpravidla zručný a všestranný řemeslník, který si poradí ve Vaší domácnosti s každým problémem. Je nedocenitelnou pomocí zejména pro osamělé ženy, které nemohou zvládnout ryze mužské práce. Ovšem ani muži si pokaždé nemusí poradit s každým problémem, ať už z důvodu nedostatku času, chybějícího nářadí nebo že prostě nejsou dostatečně manuálně zruční. Manžel na hodinu je ve všech takovýchto záležitostech ideálním řešením.

Co všechno hodinový manžel umí?

Díky perfektnímu vybavení nářadím a běžně potřebným součástkám jej nic nepřekvapí. Samozřejmě, že je manuálně zručný a má dostatek zkušeností, aby si poradil s každou závadou, kterou by jinak musel řešit instalatér, elektrikář či jiný řemeslník podle charakteru problému. Pokud vám protéká záchod, kape vodovodní kohoutek nebo potřebujete nainstalovat elektrickou zásuvku, tak to vše hodinový manžel zvládne. Tato služba je výhodná i z toho důvodu, že se někdo může obávat odmítnutí ze strany řemeslníka, který se nechce zabývat banální závadou. To se Vám při objednání hodinového manžela nikdy nestane.

Výhody této služby

  • Všestrannost – na rozdíl od specialistů, jako je například elektrikář či instalatér se hodinový manžel neomezuje pouze na konkrétní problém, ale díky své všestrannosti zvládne i jiné práce, ať je to montáž žaluzií, drobné stavební práce a cokoliv jiného
  • Drobné opravy – hodinový manžel nikdy neodmítne jakoukoliv objednávku, byť by se jednalo o zdánlivou drobnost a navíc vám v domácnosti pomůže i s problémem, na který jste si jej nepozvali
  • Nízké ceny – práce hodinového manžela vyjde levněji, než v případě řemeslníka nebo specializované firmy
  • Nejen domácí práce – hodinový manžel zastane i práce, které provádí zahradník

Objednání

Hodinového manžela si můžete objednat prostřednictvím webu nejlepsihodinovymanzel.cz. Největší výhodou této služby je, že dispečink Vám dá kontakt na hodinového manžela, který to má k Vám nejblíže. V databázi totiž eviduje hodinové manžele po celé České republice.