Ráda střídáte kabelky?

Kabelky se staly neodmyslitelnou součástí téměř každé ženy. Většina žen vlastní hned několik kabelek pro různé příležitosti, proto se kabelky staly terčem mnoha vtipů kolujících mezi lidmi. Kabelky se liší nejen velikostí a použitým materiálem, ale také stylem nošení. To je pro většinu žen rozhodujícím faktorem při výběru nové kabelky. Jakou rády nosíte vy? Přes rameno, crossbody nebo jen lehkou do ruky? Na dejmis.cz uspokojí vaši potřebu po jakékoliv kabelce.

Kabelky pro jakoukoliv příležitost

Kabelky crossbody jsou velice oblíbené mezi mnoha ženami pro jejich pohodlné nošení. Malou crossbody využijete při výletě nebo na dovolené či jen na cesty do práce. Díky dlouhému popruhu máte obě ruce volné, ale současně máte vše potřebné při ruce. Dvojitým přeložením zní můžete kdykoliv udělat kabelku do ruky, ovšem většina z nich má možnost zkrácení popruhu podle vašich potřeb a vaší výšky. Na větší nákupy si můžete pořídit velkou crossbody kabelku.

S krátkým uchem kabelky přes rameno využijete při romantické večeři s partnerem nebo při posezení u vína s kamarádkou. Budete vypadat elegantně, ovšem ne usedle. Dáváte tím najevo, že máte ráda vše pod kontrolou.

Mnoho žen, zejména pracovně vytížených, dává přednost kabelkám bez popruhu a nosí je jako školní aktovky. Kabelky do ruky jsou vhodné na jednání s obchodními partnery nebo pracovní obědy, ale také první rande. Propisku, blok či pudřenku s rtěnkou máte hned po ruce, připravené kdykoliv použít.

Na dejmis.cz si vyberete nejen kabelku všech typů, ale k nim také vhodné peněženky a tím podtrhnete celý svůj outfit.

Muži, stále nosíte věci po kapsách?

Nosit věci po kapsách je hodně out a rozhodně na nikoho dobrý dojem neuděláte. Pořízením pánské tašky jistě nebudete vypadat hloupě, jak se hodně mužů zbytečně obává. Naopak. Ryze pánskou taškou vyzdvihnete svou mužnost a pohodlí, které vám přinese jistě brzy oceníte. A vaše ženy ocení, že přestanete využívat jejich kabelky.