Zdraví

Chcete mít tělo do bikin? Řiďte se těmito pravidly

Která žena by netoužila pro krásném těle, které s nebude stydět vystavovat v létě v bikinách. Některé je to dáno, některá se o své tělo musí starat. A co je potřeba dělat?

Zdravá strava

Vyvážená a zdravá strava je základem úspěchu. Do jídelníčku zařaďte co nejvíce zeleniny, rybí maso a také malé množství ovoce. To vše dodá tělu potřebnou energii, zbaví jej škodlivin a posílí jej. Důležité je, aby strava byla pravidelná a v žádném případě nevynechávejte žádný chod.

Také pamatujte na pitný režim, ideální je čistá voda, bylinné čaje či přírodní šťávy. Po obědě je ideální šálek mátového čaje, který podpoří vaše trávení a zároveň pomáhá stahovat žaludek.

Pohyb

Rozhýbejte svoje tělo, zapomeňte na výtah a choďte pěšky. Pokud chcete být fit, pořiďte si švihadlo a skákejte přes něj každý den 10 minut. Kromě toho, že budete fit, posílíte svoje svaly.

Další možností je cvičení hula – hop pomocí obruče. Někdy jsou totiž ty nejjednodušší fitness pomůcky ty nejvíce účinné.

Pevné bříško podpoří i večerní cvičení v posteli. Je to jednoduché – lehnete si na záda, ruce zkřížíte za hlavou, natáhnete nohy o opřete je o zeď. Pak pomalu začnete přitahovat horní část těla ke kolenům a zpět. Když takto bidete cvičit každý den před spaním alespoň 10x, brzy budete mít bříško krásně vyrýsované.

Příjemné zábaly

Beauty zábal připravený ze skořice stáhne tkáně a podpoří látkovou výměnu. Potřebujete pouze mletou skořici, kterou smícháte s tělovým mlékem, směs nanesete na pokožku a zabalíte potravinovou fólií. Necháte působit 30 – 60 minut.