Jaké typy triček nesmí ženy v šatníku postrádat?

Každá žena by neměla ve svém šatníku postrádat hned několik věcí. Mezi ty se řadí samozřejmě šaty, a to pro jakoukoliv událost. Taky by neměla postrádat nějakou vkusnou sukni a dále samozřejmě šortky, bez nichž se v létě takřka neobejde.

Je ale nutné myslet i na oblíbené džíny, kterých musí mít v šuplíku své komody alespoň tři různé druhy, protože džíny jsou a stále budou v kurzu a bez nich se zejména v chladnějších ročních obdobích nebo za pochmurnějšího počasí neobejdeme.

Nicméně potom tam musí být i řada triček. Aktuálně zažívají trička jakýsi velký boom. Dříve se nosily nejrůznější topy a tričko bylo jenom pro ty nejvíce pohodlné looky, ale dnes se tričko kombinuje k sukním a už se nekombinuje jenom k džínům nebo ledabylým šortkám. Je to stejné jako aktuální kombinace lodiček a džínů a tenisek a sukní. Najednou se trička stávají jakýmsi basic kouskem, který má zelenou při kombinaci s nejrůznějšími elegantními looky. Ne všechna trička jsou ale povolena, proto jakým se vyvarovat a jaké nosit?

Jakým se vyvarovat?

Tabu stále zůstávají takové typy triček, které na sobě nesou reflexní prvky. Jsou sice dobré, když jdete v noci, protože si tak nemusíte nosit žádné reflexní prvky, na druhou stranu je v jiných případech nenoste. Vyhněte se také takovým tričkům, která jsou upnutá a těsná na tělo. Ani taková se nyní nenosí.

Jaká nosit?

Mezi trička, která jsou povoleny nosit a která opravdu musíte mít ve svém šatníku, se řadí jednoduchá basic trika, která mají výstřih do V. Musí být však o číslo větší, abyste je neměli napnuté na tělo. Pokud vás taková jednoduchost nebaví, vsaďte na kreativitu pomocí triček s potiskem. Ta jsou aktuální hit, zejména pak pokud jsou posázena například miniaturami zvířat, jídla nebo jinými věcmi. Mezi aktuální hity patří zejména potisky jednorožců, hamburgerů, hranolek nebo zmrzliny. Další trendy trička jsou dnes taková, která mají nášivky. V současné době se nášivkám meze nekladou, proto se je nebojte kupovat nejen na tričkách, ale i na botách, batozích nebo džínech.

Renata Bachtíková

Learn More →