Doporučujeme

5 tipů na zvýšení sexuálního apetitu

Sexuální apetit (nebo i libido)

Stává se vám stále častěji, že odmítáte partnerčino pokusy o sexuální sblížení? Nebo jste si prostě uvědomili, že kdysi jste měli chuť na sex mnohem častěji než je to v současnosti? Může to značit ztrátu sexuálního apetitu a libida.

Ale jak si být jistý? Ztráta sexuálního apetitu se projevuje následovně:

  • Ztráta radosti z pohlavního styku, je většinou jen mechanický a „z povinnosti“
  • Sex je maximálně dvakrát do měsíce
  • Neschopnost dosáhnout orgasmu
  • Ztráta sexuálních myšlenek a fantazií, ztráta fyzických doteků s partnerem během dne

Jak zvýšit sexuální apetit?

Tip 1

Základem spokojeného sexuálního života je samozřejmě dobrá fyzická kondice. Proto je právě obezita častou příčinou, proč muži ztrácejí chuť na sex (mimo jiné to způsobuje i snížené sebevědomí). Zvýšit sexuální apetit se tedy dá pravidelným pohybem a zlepšením po vaší tělesné stránce. A mimo jiné, fyzická kondice prospěje i délce pohlavního styku.

Tip 2

Přírodní přípravek určený na podporu erekce eJoy , přispívající ke prokrvení pohlavních orgánů, působí jako afrodiziakum a sexuální nabuzuje. Výhodou je, že funguje do 30 minut po užití. Užít je třeba 2 tablety před sexem. Nemá žádné nežádoucí účinky, můžete jej užívat i každý den. Určen pro různé věkové kategorie. Lidé trpící srdečně-cévními onemocněními, zda lidé s problémy s tlakem by se však měli nejprve poradit se svým lékařem.

Tip 3

Strava. Zvýšit sexuální apetit se dá i stravou. Například chilli dokáže prokrvit orgány a tím jejich nabudit k činnosti. I té sexuální. A například z ananasů se získává enzym bromelain, který zvyšuje sexuální touhu.

Tip 4

Špetka alkoholu. V neposlední řadě je velmi účinné malé množství červeného vína. Když si s partnerkou připijete a vychutnáte si danou chvilku v příjemné atmosféře a příjemné společnosti, zaručeně se vaše sexuální kontrolka rozbliká. Jen pozor, abyste to s vínem nepřehnali. Vaše výkonnost a sexuální schopnost by se mohla rapidně snížit.

Tip 5

Zbavit se stresu! Libido totiž mimo jiné snižuje i nadměrný stres, úzkost, či deprese. Proto se snažte dostatečně relaxovat a naučit se odpoutat své myšlenky od povinností. Je třeba si přece užít i trochu slasti.