Doporučujeme

Fotografování svateb

I když podle statistik se v posledních letech každé druhé manželství rozvádí, patří svatba stále k jedinečným událostem. Vzpomíná na ni každý bez ohledu na to, co jej v životě později potká. Vzpomínání bez kvalitní fotodokumentace by ovšem nebylo tím pravým ořechovým.

Při organizování svatby je proto fotograf jednou z hlavních postav a rozhodně se vyplatí mít na svatbě profesionálního fotografa, než svěřit toto důležité poslání některému z příbuzných.

IMG_5650

Svatby na severní Moravě

Pokud budete pořádat svatbu v některé severomoravské lokalitě, neuděláte žádnou chybu, když si objednáte profesionálního fotografa Jana Friesnera. Můžete tak učinit prostřednictvím jeho webových stránek FOTO-FRIESNER.CZ. Například focení svateb Olomouc je pro něj rutinou. To však neznamená, že se omezuje pouze na tuto moravskou metropoli. Zrovna tak si můžete objednat focení svateb Prostějov, Přerov, Šumperk, Mohelnice a další.

IMG_4519

Svatební balíčky

Při osobním jednání vám fotograf předloží ukázky svých prací a nabídne výběr ze čtyř svatebních balíčků. Záleží na vašem vkusu, zda zvolíte variantu zlatou, stříbrnou, bílou nebo měděnou. Každá barva má své kouzlo, ale důležité je věrné zachycení veškerého dění při tomto slavnostním aktu. Balíčky jsou zaměřeny podle jednotlivých fází průběhu svatby.

IMG_6821

Focení svateb Přerov si tak můžete nechat pořídit v celém rozsahu, nebo zachytit pouze určité fáze. Budete tak mít fotografie ze samotného obřadu, případně z předsvatební schůzky nebo z příjezdu svatebčanů. Objednat si můžete i fotografování svateb Přerov, Olomouc či Prostějov tak, že budete mít fotografie skupinek, inscenované fotky na místech, která si po poradě s fotografem sami zvolíte. Můžete si nechat vytvořit i videoklip z vybraných fotek na DVD včetně průvodní hudby, kterou si sami dodáte.

IMG_7403

Kam se obrátit

Objednat se můžete prostřednictvím telefonu či emailu. Ateliér fotografa Jana Friesnera pak najdete v centru obce Velký Týnec u Olomouce.