Doporučujeme

Jak založit společnost

O zakládání společností se mluví a píše jak v médiích, tak mezi podnikateli. Většinou se kritizuje pomalost a komplikovanost celého procesu. Kdo jednou zakládal společnost s ručením omezeným, určitě potvrdí, že by si představoval mnohem jednodušší a rychlejší průběh.

Běhat po úřadech, ztrácet zbytečně drahocenný čas i nervy, čekat na souhlas živnostenského úřadu a nakonec ještě na zápis do obchodního rejstříku, to se opravdu nikomu nechce. Přitom se dá vše vyřešit naprosto jednoduše a elegantně a prakticky bez práce. Pověříte specializovanou firmu, která za vás vyřídí kompletně všechno až po zápis do obchodního rejstříku. Během dvou týdnů budete mít svou vlastní firmu a můžete rozjet podnikání.

Jak postupovat a co udělat

office-620817_640Jednoduchý úkon spočívající v zadání vašeho požadavku firmě můžete provést prakticky online v pohodlí svého domova, když vyplníte příslušný formulář na zalozeni.cz.

Na vás zůstane jen příjemný úkol vymyslet název své nové společnosti. Během dvou týdnů, kdy za vás vyřídí všechny formality a procedury, se můžete věnovat přípravě na rozjezd podnikání. Připravíte si strukturu společnosti, můžete jednat s budoucími obchodními partnery, shánět materiál pro výrobu nebo zajišťovat smluvní vztahy pro poskytování vašich služeb.

Až pošlete ověřenou plnou moc a několik listin potřebných k založení firmy, můžete relaxovat, věnovat se rodině a v klidu se připravovat na své podnikání.

Co za vás udělají na zalozeni.cz?

Firma připraví veškeré dokumenty potřebné pro založení s.r.o. a fakturu na částku 17 777 Kč, za kterou získáte úplně všechno, včetně sídla na dva roky zdarma. Poté se zkontroluje, zda váš název projde na rejstříkovém soudu, posoudí se vaše struktura společnosti a zodpoví se všechny vaše dotazy. Vyřídí se za vás provedení notářského zápisu, který se podepíše firma a zaplatí notářský poplatek.
Rovněž vystaví živnostenské oprávnění včetně příslušného poplatku, pořídí kolky a podá návrh na zápis vaší společnosti do obchodního rejstříku.