Doporučujeme

Svatba, která vám zachutná

Svatba představuje významný milník v životě každého dospělého člověka. Symbolizuje zodpovědnost za vztah, za milovaného člověka, sděluje, že právě tito dva se rozhodli být oficiálně rodinou. Tradiční součástí svatebního rituálu je i dobré jídlo. Zcela výjimečnou svatební hostinu vám slibuje hotel Gregor Brno. Co na vás čeká?

Úžasná svatební hostina tak, jak si přejete

Hotel Gregor se nachází v Modřicích nedaleko Brna, proto je ideálním zázemím pro úžasnou svatební hostinu. Je dobře dopravně dostupný, případně v závislosti na domluvě s hotelovým personálem je možné hosty odvézt i svatebním speciálem značky Ford Mustang Cabrio V6, a to samozřejmě i s řidičem. Parkování je zajištěno přímo u budovy.

Vstupme však dovnitř a zažijme atmosféru úžasné svatební hostiny hotelu Gregor Brno. Součástí vašeho svatebního balíčku se stane samozřejmě vlastní menu z dostupné nabídky, dále základní prostírání a uspořádání stolů rozvržené do stylu amerických svateb. Máte-li však o svém velkém dni zcela jinou představu, neváhejte oslovit naše zaměstnance. Poradíme, změníme, vylepšíme, a tím potěšíme.

Svatební hostiny, na které nelze zapomenout

Organizaci zcela úžasné svatební hostiny má v hotelu Gregor Brno na starost tým, který disponuje mnoha lety zkušeností s pořádáním podobných akcí. Můžete si tak být jisti, že vše dopadne na jedničku. Současně respektujeme to, že právě tento den je mimořádně intimní a křehký, proto je na místě, aby se všichni zúčastnění chovali nejen profesionálně, ale především laskavě, s úctou a pokorou vůči takovéto chvíli.

Úžasnou svatební hostinu mohou umocnit i další služby nabízené hotelem Gregor Brno. Nad rámec lze ještě snoubencům nabídnout služby vizážisty, kadeřníka, případně též nezbytného svatebního fotografa. Dále můžeme prostory hotelu zkrášlit i květinovou výzdobou, kterou sladíme do barev celého obřadu, případně využijeme oblíbené květy nevěstiny.

Držte si svoje štěstí, hotel Gregor Brno vám pomůže

Dojmy z úžasné svatební hostiny ještě nedozněly, hotel Gregor Brno však nabídne ještě mnoho jiných zážitků. Tradice vypouštění lampionů štěstí má svůj původ v Asii, kouzelný zvyk však velmi brzy zdomácněl také v Evropě. Když si to svoje štěstí vypustíte na oblohu, z vašeho manželství v příštích letech určitě neuletí. Velkolepým rituálem završující spojení dvou milujících se lidí pak je i ohňostroj. A jakmile skončí den, přichází na řadu samozřejmě ještě nezbytná svatební noc.

V rámci balíčku se svatební hostinou zajišťuje hotel Gregor Brno pobyt přes noc novomanželům zdarma. Ubytování je zde možné ve 12 dvoulůžkových pokojích, případně též ve 2 apartmánech. Snídaně se podávají formou švédského stolu v hotelové restauraci, která disponuje překrásným výhledem do okolí.