Doporučujeme

Jak vybrat snubní prsten? Je to složité

Výběr snubního prstenů není tak jednoduchý, jak se může na první pohled znát. V tomto článku vám ale pomůžeme.

Chystáte svatbu? Potom vás možná bude zajímat nepsané pravidlo, že snubní prsten vybírá žena. Samozřejmě ale záleží jen na vaší domluvě a na tom, co od prstenů vlastně očekáváte. A v tomto článku vám ukážeme, jakými prstýnky vlastně můžete svoje manželství stvrdit.

Nepsané pravidlo

Zlaté snubní prsteny nebo snubní prsteny z bílého zlata. Je jedno, jaký materiál vyberete. Záleží jen na tom, jestli budete oba spokojení. Jestliže se nemůžete rozhodnout, pomůžeme vám. Obecně se totiž říká, že pánský prsten by měl být většinou hladký kroužek, u kterého se většinou řeší jen šíře. U ženského prstenu je to úplně jinak.

Dalo by se tedy říct, že u ženského prstenu se dostáváme do jiné sféry šperkařského řemesla. Naštěstí ale máte na výběr hned ze stovek zajímavých výrobků. Výrobci se totiž často předhánějí v tom, jaké snubní prsteny nejen pro dámy vytvoří.

Kde nakoupit

Nezáleží přitom jen na samotném materiálu, i tvar je totiž rozhodující. Pokud se ale budeme bavit o materiálu, pak už dávno neplatí, že by měly být snubní prsteny vytvořeny ze zlata. Mnoho snoubenců totiž často volí například snubní prsteny z oceli nebo stříbra. Množství materiálů je v dnešní době velice široké a kvalitativně srovnatelné. I takový ocelový prsten totiž může vypadat elegantně a vyrovnat se i výrazně dražším prstenům z drahých kovů.

Jestliže tedy hledáte zajímavé snubní prsteny a nevíte, kde je nakoupit, zamiřte na eshop Dallakjan.cz. Jedná se o eshop, kde můžete pořídit zajímavé šperky nejen v podobě prstenů, ale také náušnic. Vybírejte z různých materiálů a tvarů a pořiďte si šperk za skvělou cenou, který vám i vaší drahé polovičce bude každý závidět.