Doporučujeme

Přihlaste Vaše dítě do kurzů plavání kojenců

Dochází Vám nápady, jak zabavit Vaše dítě, a nebojíte se žádných volnočasových aktivit? Přihlaste Vaši ratolest do plavání kojenců v Centru trvalého zdraví Cordeus.

Zažeňte podzimní stereotyp plaváním kojenců Praha

Kurzy plavání kojenců Prahajsou vhodné pro děti od půl roku do tří let. Centrum trvalého zdraví Cordeus Vás zve do moderně zařízeného prostředí v Praze 6. Útulný bazén je pravidelně ošetřovaný a odpovídá přísným hygienickým normám pro plavání malých dětí. Plavání v bazénu se tak bude líbit nejen maminkám, ale také jejich dětem. Lektorky při cvičení zapojují nejen pohybové aktivity, ale také hry, písničky, říkanky a mazlení ve vodě. Pobyt ve vodě děti milují, neboť jim připomíná čas, kdy byly ještě u svých maminek v bříšku. Děti získají navíc ve vodě pocit jistoty, že se mohou kdykoliv na své rodiče spolehnout. Plavání kojenců je v neposlední řadě aktivitou, která se může stát příjemnou aktivitou pro celou rodinu. Děti se během kurzů plavání postupně naučí přirozenou a hravou formou základní plavecké dovednosti, které musí ovládat každý plavec. Již jako malé děti si osvojí splývání na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat, s radostí se potápět i se orientovat pod vodou.

Dopřejte si ajůrvédskou masáž a udělejte si čas jen sama na sebe

Čas od času si však každá máma potřebuje odpočinout od svých dětí a každodenních starostí. K tomuto účelu nabízí Centrum trvalého zdraví Cordeus ájurvédskou masáž Praha. Tato masáž je součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Za pomoci velkého množství teplého verbálního oleje je celé tělo rytmicky masírováno a z těla jsou odstraněny toxiny z těla. Kromě toho dochází také k uvolnění bloků v celém těle. Pravidelná ájurvédská masáž pomáhá chránit lidské tělo před úzkostmi, strachem, vyčerpáním a různými dalšími dysbalancemi. Udělejte si čas pouze sama na sebe a dopřejte Vašemu tělu znovu nabít čerstvou energii.