Doporučujeme

Objevte krásy hlavního města České republiky

Pokud jste ještě neměli tu příležitost prozkoumat hlavní město České republiky, tedy Prahu, měli byste to co nejdříve napravit. Jedná se o překrásné město s bohatou historií a jedinečnými památkami. Zavítejte do Prahy na pár dní a nechte se okouzlit její jedinečnou atmosférou.

Pražské památky

Vynechat určitě nesmíte návštěvu nejznámějších památek v Praze. Navštivte Václavské náměstí, Národní muzeum, Karlův most, Pražský hrad, Vyšehrad, Staroměstské náměstí s Orlojem a další krásná místa. Míst, která vás dostanou svou atmosférou a jedinečnou architekturou je v Praze opravdu velmi mnoho. Doporučujeme si do Prahy zajet po turistické sezoně, kdy si opravdu užijete jedinečnou atmosféru pražských uliček a kaváren.

Pražské kouzlo

Večerní procházka po Karlově mostě vás jednoduše dostane. Dopřejte si také chutnou večeři v některé z pražských restaurací či jedinečné zákusky v pražských kavárnách. Vynechat byste neměli ani návštěvu divadla či jiné kulturní akce. Praha nabízí rozmanité kulturní vyžití a každý den se v jejím centru něco děje.

Kde se ubytovat?

Otázkou však zůstává, kde se ubytovat? Penzion v Praze se nachází v centrální části Prahy. Díky své poloze je ideálním výchozím bodem pro poznávání Prahy při turistických, soukromých, ale i služebních cestách. Penzion je navíc velmi snadno a rychle dostupný veřejnou dopravou ze všech vlakových i autobusových nádraží i z letiště. Pro motoristy je zařízeno bezpečné parkování v objektu penzionu. Tento penzion nabízí kvalitní, pohodlné a cenově dostupné ubytování ve třech ubytovacích kategoriích, od kvalitních plně vybavených apartmánů až po levné hostelové pokoje. Můžete si tak vybrat ubytování na základě vašich individuálních požadavků a cenových možností. Užijte si Prahu se vším všudy spolu s kvalitním ubytováním.