Doporučujeme

Jak udělat kalendář z vlastních fotek?

Máte alespoň dvanáct hezkých fotek v mobilu či v počítači? Poradíme vám, jak si z nich vyrobit jedinečný kalendář! V téhle aplikaci je to jednoduché jako facka!

Od jara, kdy má HappyFoto novou aplikaci, vůbec neřešíme, že bychom si fotky, fotoknihy či drobné fotodárky dělali někde jinde. A teď nadešel čas na vytváření kalendáře. No jasně, konec roku se blíží a kalendář v papírnictví si už léta nekupujeme. Vyrábíme ho z vlastních fotek.

Takže zpátky k té aplikaci. Je fakt super. Proč? Protože tomuhle prográmku je šumák, jestli jste fanouškem otevřených oken, zeleného robůtka nebo nakousnutého jablka. Takže si tuhle apku můžete bez obav stáhnout do jakéhokoli svého zařízení. A ještě lepší na ní je, že si můžete začít připravovat kalendář třeba v mobilu, pokračovat na počítači v práci a pak (po odsouhlasení rodiny například) vymazlený výsledek objednat z domácího počítače. Mezitím se vám kalendář pokaždé uloží zdarma do úložiště. To zatím žádná jiná fotoslužba neumí, jen HappyFoto.

Schválně se podívejte, kolik šablon kalendářů HappyFoto má. Jsou tam na výběr nejen různé velikosti, ale dokonce si můžete vybrat, jestli si kalendář necháte vytisknout na kvalitní papír, nebo vyvolat tradiční chemickou cestou na fotopapír. Fotopapír se v případě kvalitních fotek určitě vyplatí. O výdrži fotopapíru na kalendáři nepochybujte, je totiž opatřen vrstvou, která zabraňuje ulpívání otisků prstů.

Práci v aplikaci zvládne i malé dítě, takže neotálejte a s chutí do toho! Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.