Nakupujte se slevou

Mnoho z nás sleduje nejrůznější slevové akce obchodních řetězců i drobných obchodníků. Lze tak ušetřit nemalé peníze. Ovšem jedinečnou službu nabízí novinka, kterou je slevový portál Tipli. V pohodlí svého domova si můžete vybírat nejrůznější zboží a kliknutím na Tipli se dozvíte, ve kterých obchodech lze vybrané zboží nakoupit se slevou. Portál spolupracuje s více než 1 530 ověřenými obchody.

Výhodou tohoto způsobu nakupování je 100% bezpečnost, nakupování je bez jakýchkoliv poplatků a každý nákup je výhodný. Vybrané obchody vyplácejí Tipli za každý uskutečněný nákup určitou částku, o kterou se pak portál dělí se zákazníkem. Ten si může nechat vyplatit odměnu již od jedné koruny.

Jak nakupovat přes Tipli

Přes Tipli můžete nakupovat i ve svých oblíbených obchodech. Buď si myší najedete na konkrétní obchod, nebo konkrétní zboží, které si chcete pořídit. Pokud jde o zboží, je na slevovém portálu k dispozici přehled kategorií od módy, přes elektro a PC, dovolené, domácnost a zahradu, jídlo, krásu a zdraví, služby, hobby a zábavu, maminky a děti až po zahraničí a ostatní. V každé z těchto kategorií si zvolíte podkategorii, která vás zajímá zjistíte výši slevy na nákup.

Obchody se slevou

Tipli nabízí více než 450 obchodů, ve kterých můžete vybírat zboží z jejich sortimentu, a ve kterých získáte příslušné odměny při každém nákupu. U každého obchodu se objeví výše slevy a termín, do kterého sleva platí. V některých obchodech můžete získat slevový kupón například na dopravu nebo jinou službu. Některé obchody nabízejí slevu až ve výši 70% oproti původní ceně, nebo u nich můžete mít dopravu zcela zdarma.

Tipli magazín

Na slevovém portálu si můžete číst také v Tipli magazínu, ve kterém najdete přehledně a na jednom místě uvedené všechny akce, slevy, kupóny a novinky. Navíc je zde k dispozici také návod na to, jak nakupovat co nejvýhodněji.

Další bonus

Pokud zaregistrujete svůj nákup, budete zařazeni do slosování, které běží každý den. Soutěží se denně o 100 tabletů, což rozhodně stojí za nákup přes Tipli.

Renata Bachtíková

Learn More →