Doporučujeme

Náramek z minerálů jako elegantní doplněk každé ženy

Ženy milují šperky, to není nic nového. Zdobí se jimi již od dob dávno minulých. V současné době se stávají oblíbenými především náramky z minerálů. Některé ženy je nosí proto, že se jim líbí, jiné věří v jejich schopnosti, které jim přisuzovali již naši předkové.

Jak si vybrat minerály na náramek?

Můžeme se řídit našimi pocity a vybrat si takový, který nás upoutá na první pohled svým vzhledem. Velmi zajímavou strukturu i barevné varianty nabízí třeba achát. Je to jedna z odrůd křemene.

Mezi další možnosti pak patří výběr minerálů podle znamení zvěrokruhu – každému znamení jsou přiřazené některé minerály. Někdo vybírá minerály podle jejich vlastností a vlivů. Univerzálním minerálem, který navíc zvyšuje působení ostatních kamenů, má křišťál. Velmi často bývá kombinován s minerály dalšími. Kromě toho dodává energii. Jedná se o bezbarvou odrůdu křemene a ve většině případů se vyskytuje jako krystal. Oblíbeným minerálem je také růženín, který díky své světle růžové barvě, působí jemným dojmem. Navíc prohlubuje intuici a podporuje naši lásku a sebelásku, kreativitu a tvořivost. Růženín je jedna z odrůd křemene a jeho růžové zbarvení mu dodává malý obsah manganu. Nejkvalitnější kousky se dovážejí z Madagaskaru.

Široký výběr nejen náramků

Pokud ještě nemáte svůj náramek z minerálů, ale uvažujete o jeho pořízení, zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde náramky z minerálních valounků a kuliček nebo sekaných kousků. Můžete si však objednat také minerální náhrdelník a náušnice vyrobené z minerálů a vytvoříte si tak dokonalý komplet originálních šperků vhodných pro téměř jakoukoli příležitost. Kromě šperků z minerálů však e-shop nabízí i další zajímavé produkty. Patří mezi ně bytové dekorace, vonné svíčky a tyčinky, produkty vyrobené z himalájské soli nebo třeba šungitové pyramidky.