Doporučujeme

Jak nakupovat a prodávat rychle a efektivně?

Válí se vám doma spoustu harampádí, které chcete zpeněžit, ale nemáte čas jezdit do kamenných bazarů? Rádi se prohrabujete starými věcmi a váš dům se hemží starožitnostmi? Sháníte novější zachovalou elektroniku, ale ta vaše stávající může ještě někomu posloužit? Ať už se chcete zbavit čehokoliv a nechce se vám věci určené k prodeji dávat do komise v kamenných bazarech, je skvělým řešením pro vás prodej na inzertním portále, kde zřídíte vše z pohodlí domova. Jedním takovým je prodejhned.cz., kde můžete prodávat i nakupovat bez jakýchkoliv poplatků.

Výhody inzertního portálu

Výhod inzerce na internetu má hned několik. Tou největší je, že nikam nemusíte. Věc, určenou k prodeji nafotíte, doporučujeme udělat minimálně tři fotografie, a v jednoduchém programu nahrajete na prodejhned.cz. Inzerce zdarma je pro všechny nakupující i prodávající. Údaje o prodávané věci vyplňte, co nejvíce podrobně. Zvýšíte tím úspěch svého prodeje.

Na prodané věci více vyděláte, protože nemusíte platit procenta z prodeje žádnému zprostředkovateli, jak je tomu u klasických bazarů zvykem. Celá částka z prodané věci je jen vaše a nikomu nic neplatíte.

Další výhodou je, že jste v přímém kontaktu s kupujícím. Pokud se rozhodnete na portále ke koupi nějakého produktu, jste v přímém kontaktu s prodávajícím. Mnohem snáze, rychleji a efektivněji se dohodnete na všech podmínkách transakce – zaplacení (případné slevy), předání nebo výměna.

K čemu lze inzertní portál využít?

Prodávat i nakupovat přes inzertní portál prodejhned.cz můžete veškerou elektroniku, včetně mobilních telefonů, auta, oblečení a obuv. Využít také můžete děstký bazar, který je mezi rodiči velice oblíbený. Dále můžete nakupovat a prodávat kosmetiku, zvířecí miláčky a potřebné věci k nim, domy a byty, vše kolem hudby a koníčků a mnoho dalšího.