Doporučujeme

Jak si nejlépe užít dovolenou v Itálii? V soukromé vile

Soukromá moderně vybavená vila v Itálii, s krásným bazénem, velkou zahradou a výhledem na moře. Nemyslíte si, že je toto jen pro boháče? Nikoliv, každý si může dopřát takový luxus v rekreačním domě. Vily a rekreační domy v Itálii jsou velmi populární, ostatně po celém světě roste poptávka po tomto způsobu ubytování. Mnoho lidí nemá rádo, když se musí ubytovat v hotelu, kde je mnoho jiných turistů a nemají zde klid ani soukromí. Rekreační domy vám dají dokonalou svobodu a alespoň na chvíli si můžete připadat jako pravý Ital a ne jen jako turista.

Rekreační domy pro každého

Sen o rekreačním domě v Itálii si můžete splnit díky internetovému portálu https://cz.italicarentals.com/, kde si můžete vybrat vhodnou nemovitost a následně si jí zarezervovat na vhodný termín. Ano, opravdu je to tak jednoduché, jak to vypadá. Portál slouží jako katalog, ve kterém najdete všechny vily k pronájmu po celé Itálii. Podle svých kritérií zde vyberete, jaká nemovitost pro vás bude nejlepší. Nejpopulárnější je pronájem rekreačních domů samozřejmě u zamilovaných párů a rodin. Už se nebudete s nikým dělit o bazén nebo o prostor na zahradě, vše bude jen pro vás.

Na webu je přehledný filtr, se kterým si můžete vybrat požadovanou destinaci, počet hostů i termín. Zobrazí se vám následně všechny volné nemovitosti, ze kterých si můžete vybírat podle vašich dalších kritérií, od ceny až po počet pokojů, vzdálenost od moře a mnoho dalšího. Rekreační domy jsou populární i u pejskařů, mnoho z nich přivítá i vaše čtyřnohé kamarády, takže je nemusíte nechávat doma.

Pokud jste doposud znali jen bydlení na hotelech, případně kempování, ubytování v soukromé vile si užijete, jde o luxusní zážitek na celý život, na který budete rádi vzpomínat. Pravděpodobně vás zaujme natolik, že si ho rádi zopakujete znovu, třeba opět na jiném místě.