Doporučujeme

Denim Jacket

Coco Chanel kdysi říkala: „V ženské šatně musí být černé šaty.“ A co džínové bundy? Ty jsou možná mnohem užitečnější, praktičtější a stylovější, alespoň pro některé kusy oblečení. Obliba saka nikdy nezmizí. Nicméně tato tkanina nikdy nebyla vynalezena proto, aby vyvolala dojem.

Naopak džínové bundy byly původně vytvořeny pro dělnickou třídu, stejně jako džíny. Zhruba dvě stě let uplynulo od vytvoření džínových kalhot a v současné době je tento kus oděvu nezbytností každého šatníku.

Ptáte se, proč?

1. Denim bundy jsou stylové

Máš na sobě dlouhé šaty nebo nějaké elegantní kalhoty, přesto si přeješ, abys to nějak doladil? Dobrá džínová bunda nemůže být špatná volba! Ve skutečnosti je tato tkanina všestranná.

Jednoduše změní styl. Buďte však opatrní, protože s džínovou bundou získáte ultra stylový neformální vzhled.

2. Denim bundy jsou silné a odolné

Jakmile zakoupíte džínovinu, musíte vědět, že bude navždy součástí vašeho šatníku. Toto oblečení je prakticky nezničitelné. Trvanlivý a pevný materiál, stejně jako kepřová vazba, umožňují nosit tyto kusy oblečení i za nejdrsnějších podmínek. Látka je v současné době míchána s elastanem pro dobrou pružnost a s polyesterem, díky němuž drží snadno svůj tvar.

3. Denim bundy jsou praktické

Ať už je to chladnou letní noc nebo chladný zimní den, na džínovinu se vždy můžete spolehnout.

Může vytvořit dobrou vrstvu v závislosti na ročním období a počasí. Nepoškozuje se po několika nošeních, snadno je vyčistíte v pračce a žehlit potřebuje jen zřídka.

Co jiného byste mohli od Denimu požadovat?