Doporučujeme

Krabičková dieta – nejlevněji v Brně

Nebaví vás neustále trávit čas vařením? Často bohužel platí, že nejrychlejší možnost bývá ta nejméně zdravá. Pokud nemáte štěstí na rychlý metabolismus, postupně vás mohou nemile překvapit přibývající kilogramy. Řešením je krabičková dieta z Brna.

Co to je krabičková dieta

Krabičková dieta je přesně tím, co říká její název. Jedná se o jídla v krabičkách, která vymezují jednu vaši porci určenou k danému jídlu. Ať už je to oběd či večeře. Tyto pokrmy totiž nemusíte konzumovat během celého dne, ale jen tehdy, když je to pro vás vhodné.

V rámci zdravé diety si vybíráte ze čtyř programů podle vlastního přání. Můžete si tak zajistit například jen dopolední menu na dobu, kdy jste v zaměstnání a potřebujete mít snadno dostupné zdravé jídlo.

Jaké výhody má krabičková dieta

Pokrmy z krabičkové diety jsou energeticky vyvážené a obsahují vše, co by ve vašem jídelníčku nemělo chybět, aby tělo získalo potřebné živiny. Váš stravovací plán tak bude obsahovat netučné maso (hovězí, drůbež či ryby), luštěniny, mléčné výrobky či zeleninu.

Aby krabičková dieta fungovala optimálně, je přirozeně také nutné si zařadit do jídelníčku vhodnou pohybovou aktivitu. Pomůže i dodržování dostatečného pitného režimu. V době po zhubnutí už, pozor, není žádoucí dodržovat původní skladbu stravy. Energetický příjem by se měl mírně zvýšit.

V této podobě lze posléze držet krabičkovou dietu i dlouhodobě. Na rozdíl od mnoha jiných diet totiž není založena na hladovění. Její dodržování pro vás bude díky tomu snazší, navíc vám nehrozí jojo efekt. Co je jeho příčinou? Jestliže organismu drasticky omezíme živiny a hladovíme, v podstatě ho tak „přepneme“ do nouzového režimu, kdy se metabolismus silně zpomaluje. A to samozřejmě v boji s nadbytečnými kilogramy nechceme.

Komu je krabičková dieta určena

Krabičková dieta je tak skvělým řešením pro ty, kteří chtějí zhubnout trvale a současně mají málo času nebo zkušeností na to, aby si samostatně vařili, odvažovali porce, zkoumali složení potravin a počítali kalorie. Díky krabičkám si postupem času přirozeně osvojíte vhodné potraviny a naučíte se odhadovat i jejich množství.

Také je zdravá dieta určena všem, kteří se rozhodli skutečně změnit svůj životní styl a dát vale nefungujícím „zázračným“ dietám.

Jak si zdravou dietu vyzvedávat

Zdravou dietu si můžete nechat na zadanou adresu dovézt, a to kdykoli včetně víkendů. Rozvoz je standardně možný po Brně, rozvoz probíhá v odpoledních a večerních hodinách. Doprava do okrajových částí města nebo do vzdálenějších lokalit je realizována po domluvě a za příplatek.

Jinou možností, díky které můžete ušetřit, je samostatně si krabičkovou vždy vyzvedávat. Učinit tak můžete v hotelu Gregor v Modřice u Brna. Vyzvedávání objednávky probíhá den dopředu, případně také až v daný den v dopoledních hodinách