Doporučujeme

Základem kvalitního spánku je správný výběr matrace

V dnešní uspěchané době je jednou z podmínek dobrého fyzického a psychického stavu zdravý spánek. Pokud nemáte kvalitní postel a zdravou matraci, nebude váš odpočinek dostatečný a po ránu se nebudete rozhodně cítit svěže.

Na trhu lze vybírat z celé řady nabídek postelí, roštů a matrací, ovšem kvalita není vždy na potřebné úrovni. Jistotu kvalitních matrací za nízké ceny nejdete v eshopu modernispani.cz. Firma má bohaté zkušenosti, neboť se zdravým spaním zabývá již od roku 1999. Od roku 2006 pak úspěšně provozuje maloobchodní prodejnu MP Zdravý spánek v Litomyšli. Zájemci zde naleznou veškerý sortiment týkající se zdravého spánku a vybavení ložnic. V kamenné prodejně a v eshopu nechybí kvalitní matrace, postele, rošty, povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře i nábytek. Kvalitní matrace splňují veškeré nároky na zdravý spánek, zároveň jsou pohodlné a rovněž se nikdo nemusí obávat astronomických cen.

matrace-latex-comfort-800x600

Zákazníci si mohou jednotlivé druhy matrací vyzkoušet v prodejně v Litomyšli. Osobní pocit je velice důležitý, jelikož každému vyhovuje jiná výška, tvrdost a další vlastnosti matrace. Výhodou je rozvoz zakoupeného zboží po blízkém okolí zadarmo. Objednat si můžete dovoz a pokud si v prodejně zakoupít nábytek, pracovníci prodejny vám jej podle vašeho přání smontují u vás doma. Moderní spaní nabízí široký sortiment matrací z různého materiálu.

matrace-cocoflex-800x600

Pro zákazníky jsou připraveny nejrůznější prodejní akce, z nichž je velice oblíbená matrace 1+1 zdarma. Za cenu jedné matrace obdržíte navíc ještě jednu stejnou matraci zcela zadarmo. Matrace 1+1 jsou vyrobeny ze tří vrstev kvalitní pěny a ke zdravému spánku přispívá i propustný zdravotní potah. Výborných parametrů dosahují také latexové matrace. Například matrace Latex Exclusive je tvořena z pěti zón, což zaručuje maximální pohodlí a eliminuje bolesti zad. Zdravé matrace jsou nabízeny nejen ve standardních rozměrech, ale můžete si také nechat vyrobit matraci na míru podle svých potřeb včetně určení materiálu.