Doporučujeme

Boty i módní batohy jsou nepřehlédnutelné doplňky

Jarní období nás přímo vybízí k obnově našeho šatníku a to nejen nákupem nového oblečení, ale i obuvi, kabelek a batohů, které se pomalu, ale jistě stávají módní záležitostí, neboť to již nejsou jen klasické batohy, ale batohy moderního střihu i provedení, které skvěle doplní náš outfit.

Internetový obchod lopstyle.cz nabízí celou řadu kvalitních značek. Za všechny jmenujme například   batohy značky La Martina, Trussardi či Cavalli Class.

Tyto batohy jsou vyráběny v různých barevných provedeních a hodí se nejen na výlety, ale i na běžné nošení či různé pochůzky. Na jejich výrobu je použita převážně kůže či eko kůže, což je kvalitní materiál zaručující trvanlivost. Navíc se velice dobře udržuje. Většina nabízených batohů má uvnitř jednu nebo dvě kapsy.

Co se týče obuvi, nabízí obchod širokou škálu pro různé příležitosti – obuv pro sportovní činnosti, vycházkovou, večerní, obuv pro letní počasí, ale i období deštivé.

Veškeré výrobky jsou kvalitně provedené a v nabídce je celá řada známých značek. Za všechny jmenujme například značku Made In Italia zastoupenou nejen společenskou, ale i vycházkovou či sportovní obuví, dámskou páskovou obuv značky Ana Lublin, Jade či DAPHNEE, pánské polobotky CESAR či FABIAN. Samozřejmě nesmí chybět ani dámské oblíbené balerínky v jednobarevném provedení či letních barevných vzorech nebo letní kolekce STIVALETTI.

Velice oblíbená je i kotníčková obuv, zde si můžete vybrat z řady značek jako je například CASPER, PASCAL nebo NOEMIE.

Pamatováno je i na pány. Pro letní období je velice oblíbená kolekce tenisek Trussardi, které jsou vyrobeny z textiliie. Od stejného výrobce naleznete v nabídce i semišové mokasíny, jež jsou ideální do zaměstnání, na setkání s přáteli či neformální pracovní schůzky.Vybrat si můžete z několika barevných provedení a různých střihů.