Doporučujeme

Chiptuning v Praze

Chcete dopřát svému vozu oživení v podobě přidání až několik desítek koní navíc, ale nemáte tušení jak, a za drahé úpravy ve specializovaných dílnách se vám nechce vyhazovat peníze? Pak by pro vás mohlo být řešením finančně dostupné upravení řídící jednotky vozu v podobě chiptuningu.

kalkulackaChip tuning je způsob zvýšení výkonu vozu za pomoci odborného zásahu do řídící jednotky vozidla, která je nastavena na poskytnutí vyššího výkonu, zlepšení točivého momentu vozu a snížení spotřeby paliva. I vy si nyní můžete nechat udělat tuto úpravu vozu a to za bezkonkurenční cenu a z rukou těch nejlepších profesionálů, které v naší republice můžete nalézt.

board-410099_1280Chiptuning Praha vám udělá úpravy za použití té nejmodernější techniky, postupů a procesů, díky čemuž se nebude nikterak snižovat výdrže vašeho motoru a ni jiných, k němu přiléhajících součástek. Navíc bude zachována emisní norma Evropské Unie.

sedmickaBudete tak mít jistotu, že bude výkon vozu navýšen v souladu s jeho technickým stavem. Budete méně platit za jeho provoz a to s vědomím, že se nikterak nepoškozuje technika vašeho vozu. Na veškeré úpravy dostanete navíc záruku 24 měsíců. A na software řídící jednotky dokonce 10 let. Navíc bude možno tento software v případě přehrání opět nahrát zpět. To vše vám zaručí tým expertů, kteří se na poli zvýšení výkonu vozidel pohybují dostatečně dlouho a mohou se pochlubit i celou řadou prvenství v rámci ČR.

K samotným úpravám dostanete díky měření ve válcové laboratoři přesný přehled zvýšení výkonu a snížení spotřeby paliva. Budete tak mít naprosto přehledně vysvětleno, k jakým změnám u vašeho vozu došlo. A pokud vám jiná měřící stanice, s adekvátním technickým vybavením naměří nižší hodnoty, máte právo na navrácení peněz do 14 dnů od provedení úprav. Tak neváhejte, a dopřejte vašemu vozu, ale i své peněžence o něco menší zatížení.