Doporučujeme

Jumpingem k lepší postavě i ke zlepšení nálady

S přibližujícím se koncem letošní zimy vstoupá u mnohých žen touha dostat se do dobré kondice. Pokud i Vy sníte o postavě, v níž se nebudete muset v létě ostýchat obléci krátkou sukni nebo dokonce plavky, pak je nejvyšší čas začít cvičit. Stále oblíbenějším se stává jumping Praha.

Objevte kouzlo jumpingu

Jumping sestává z vytrvalého skákání, posilování svalů i spousty zábavy. Jumping neboli skákání na malých trampolínách si získává stále více fanoušků. Kdo chce zhubnout, rozhodně by mu neměla příležitost k jumpingu uniknout. Lekce je obvykle zaměřena na střídání rychlých sprintů, pomalejší skoky i silové prvky. Celá hodina končí posilování břišního svalstva a strečinkem. Celou dobu jsou posilovány také hluboké zádové i břišní svaly. Právě toto posilování vede ke správnému držení těla. Zatímco u aerobiku si musíte pamatovat náročné choreografické sestavy, jumping je od tohoto oproštěn. Ten kdo jumping vyzkoušel, je nadšen především z možnosti odreagovat se a zároveň odcházet nabitý čerstvou energií. První úspěchy se dostavují již po několika lekcích.

Zdravotní masáž Vám pomůže navrátit tělo do normálu

Rehabilitační centrum Rehazone se však rozhodně neomezuje pouze na lekce jumpingu. Přijít sem můžete také v případě, že Vás již delší dobu sužují bolesti zad či krční páteře. Společně s profesionálním fyzioterapeutem Praha můžete najít řešení ve zdravotní masáži. Podrobné informace o tomto typu masáže si můžete přečíst zde www.rehazone.cz/nase-sluzby/masaze. Zdravotní masáž se používá jako terapie, která zmírňuje bolest i stres. Díky ní se v těle zlepšuje krevní oběh a uvolňuje nejrůznější napětí. Existuje několik typů zdravotních masáží, z nichž se každá zaměřuje na jinou oblast těla. Velmi důležitou masáží v dnešní době je především lymfatická masáž, která zasahuje imunitní systém a systém buněčného metabolismu. Pomáhá regenerovat tkáně a orgány. Zbavuje tělo přebytečného stresu a škodlivin. Cílem lymfatické masáže je navrátit imunitní systém do normy.