Doporučujeme

Barefoot – to je chůze naboso

Bosá chůze byl pro člověka od počátku věků přirozený pohyb. Přestože se první boty objevily již v době kamenné, sloužily především jako ochrana proti chladu a mrazu. V pozdějších dobách se staly symbolem nejen společenského postavení, ale i životního stylu každého majitele obuvi.

V současné době se snažíme vracet k onomu přirozenému bosému pohybu a to díky botám BAREFOOT.

Výhody obuvi BAREFOOT

Barefoot je obuv, která si v současné době získává stále více příznivců a nejen těch alternativních. Našim nohám poskytuje volnost, přirozený pohyb a dokonalý kontakt chodidla se zemí.

Podporuje pevnost a otužilost nohou, správnou a dobře fungující nožní klenbu, zdravé držení těla a poskytuje radost z každého pohybu.

Boty žádným způsobem neomezují naše chodidla, nezpůsobují žádné deformace a podporují správné fungování nohou.

Pro koho je obuv určena

Tento druh obuvi je určen pro všechny věkové kategorie a na jakoukoli činnost a aktivitu. V nabídce naleznete obuv pro sportovní činnosti, trekovou (vhodnou na horskou turistiku) i obuv do města pro každodenní nošení. Díky ruční výrobě boty zaručují kvalitu a dlouho trvanlivost.

Vyzkoušet můžete například bosoboty Sole Runner , Leguano, pro jejichž výrobu byl použit kvalitní prodyšný materiál a jejichž ohebná podrážka neklouže a je velmi odolná. Tato obuv je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dalším oblíbeným druhem je obuv Feelmax. Tato značka je jednou z nejstarších světových značek bosobot na světě. Vivo Barefoot jsou první bosoboty s patentovanou ultra lehkou podrážkou, která je odolná proti oděru a vlastní ochrannou technologii, která je odolná proti propíchnutí.

Jednu z největších prodejen této obuvi Bareobuv můžete navštívit v Moravskoslezském kraji. Naleznete zde různé druhy bot od celé řady světových výrobců a také se můžete zúčastnit semináře nebo přednášky, které se zde pravidelně pořádají a zaměřují se především na přirozený pohyb a obuv Barefoot.