Doporučujeme

Energetické náramky pro ženy i muže

Lidé se nejen oblékají a obouvají, ale také zdobí šperky. Šperk může být koupený nebo darovaný. V obou případech pro nás má určitý smysl, určitý význam. Zejména darované šperky mohou připomínat hezké obrazy z dob dávno minulých.

Bývají rodinným dědictvím, případně důkazem přízně někoho jiného. Nositelkami šperků jsou především ženy. Avšak v případě náramků to tak úplně neplatí. Energetické náramky, náramky z léčivých kamenů nebo buddhistické náramky mohou velmi elegantně zdobit také zápěstí mužů. Pokud si muž navlékne takový náramek v decentní barvě a luxusním provedení k obleku, určitě své okolí zaujme. Co třeba překvapit svého přítele nebo manžela luxusním náramkem z achátu nebo porcelánu! Určitě mu uděláte radost.

Kameny léčí – uzdraví i vaši duši

Šperky, zejména náramky, nosíme i z jiných důvodů než estetických. Například náramky z přírodních léčivých kamenů nám mohou pomoci vyvažovat naši energii. To ostatně věděli už naši prapředci, a proto využívali náramky s kameny k léčbě psychických i fyzických obtíží. Pokud takový náramek z léčivých přírodních kamenů nebo třeba Buddha náramek někomu darujete, léčivá síla těchto náramků se ještě znásobí. Velkou pozitivní roli totiž sehraje právě ono darování.

Křišťál a čtyřlístek

Šperky jsou vlastně jakýmisi zprostředkovateli osobnosti. Pokud si šperk koupíme, protože nás nějakým způsobem oslovil, nebo nám ho někdo daruje z lásky, určitě se s ním naprosto ztotožníme. Nápadný a ojedinělý náramek tak může být vnímán dokonce jako vzácnost. Právě tak mohou působit na své nositele i na jejich okolí například náramky z křišťálu nebo náramky se čtyřlístkem.

  • Luxusní náramky z křišťálu jsou považovány za náramky očistné, za symbol rovnováhy a čehosi neobyčejného.
  • Náramky se čtyřlístkem zase symbolizují štěstí.