Doporučujeme

4 důvody, proč si objednat fotoknihu u HappyFota

Jste na dovolené, fotíte ostošest a chcete si z fotek vyrobit vlastní fotoknihu? Přinášíme vám 4 důvody, proč si ji vytvořit a objednat u HappyFota. Až si je přečtete, budete vědět: Když fotoknihu, tak od HappyFota!

1. HappyFoto fotoknihy dělat opravdu umí

Vždyť také bylo také první firmou, která fotoknihy v Česku i na Slovensku začala tisknout. Od roku 2005, kdy HappyFoto vytisklo svoji první fotoknihu, už uběhlo mnoho let. Od té doby několikrát zdokonalilo program a zrychlilo přenos dat a neustále investuje do nových technologií

2. HappyFoto se chová ekologicky

Laboratoř HappyFoto je uznávanou ekologickou fotolaboratoří a první laboratoří vůbec, která získala už v roce 1996 mezinárodní certifikát EN ISO 14001. Ani litr chemikálií nekončí u HappyFota v odpadu, protože se použité chemikálie z vyvolávacích automatů vracejí do nádrží, kde se recyklují.

3. HappyFoto je rychlé

Fotoknihy od HappyFota můžou být doma z dovolené dříve než vy díky velmi krátkým dodacím lhůtám. Tištěné fotoknihy jsou hotové do 4 pracovních dnů, fotoknihy deLuxe vyvolané chemickou cestou na fotopapír do 5 až 8 pracovních dnů, záleží na tom, jaký si vyberete formát a pevnost desek.

4. Výroba fotoknihy u HappyFota je velmi jednoduchá.

Fotoknihu si můžete vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes novou aplikaci HappyFoto-MOBILE.