Doporučujeme

Za problémy s erekcí se nemusíte stydět

Problémy s erekcí mohou být je dočasnou záležitostí, ovšem někdy se z erektilní dysfunkce může vyklubat problém dlouhodobějšího charakteru. Klíčem je zjistit, zda se zabýváte jednorázovým problémem nebo zda se méně než ideální erekce stávají pravidelným výskytem.

V každém případě může pomoci kombinace rozhovoru s partnerem, provedení několika úprav životního stylu a vytváření nových návyků.

Začněte mluvením se svým partnerem

Mluvit s partnerem je jediný způsob, jak sdělit, jak se cítíte a co zažíváte.

Použijte tento čas k otevření diskuse o jakýchkoli úzkostech, nespokojenostech nebo dokonce nudě, které můžete mít o svém současném sexuálním životě.

Zde je několik tipů, jak pomoci vyvolat zdravou a produktivní konverzaci:

  • Nespokojenost s vaším sexuálním životem nemusí nutně znamenat nespokojenost s vaším partnerem nebo vztahem. Snažte se zabránit tomu, aby vaše mysl putovala směrem k extrémům. Snažte se svou partnerku ujistit, že o ni stále stojíte. Možná budete potřebovat něco nového, abyste okořenili věci.
  • Sexuální chování se často učí z médií, která konzumujeme. To zahrnuje pozitivní i negativní zobrazení sexuální aktivity. Uvědomte si, že to, co si myslíte, že sex má být, nemusí být to, co vy nebo váš partner chcete.
  • Načasování je důležité. Teď není čas na více věcí. Nechcete riskovat, aby se váš partner během zranitelné konverzace, kdy mu říkáte, jaké máte problémy s erekcí, věnoval něčemu jinému a vás nevnímal.

Vyzkoušejte v ložnici něco nového

Než uděláte něco příliš drastického nebo dlouhodobého pro svůj jídelníček nebo životní styl, zkuste okořenit váš sexuální život.

zkuste okořenit věci:

  • Nové pozice. Vybírejte takové pozice, kdy může žena dát více k sobě a tím bude užší. Výsledkem může být dlouhá a kvalitní erekce.
  • Sexuální hračky. Různé vibrátory, vibrující kroužky jsou zábavným způsob, jak stimulovat sexuální život.
  • Jiné formy sexuálního styku. Použijte ústa k budování vzrušení a to nejen na genitáliích.
  • Hraní rolí. Připravte si situaci nebo jednejte jako postavy, které vám pomohou vytvořit vzrušující příběh kolem vašeho sexuálního setkání.
  • Soustřeďte se méně na sexuální výkon. Místo toho se více zaměřte na identifikaci toho, jaký typ dotyku je pro vás nejpříjemnější.