Doporučujeme

Pohodlí navzdory těhotenskému bříšku

Každá budoucí maminka ocení, když si může „obrazně řečeno“ obléci jen vrchní díl oblečení. Těhotenské šaty představují nejjednodušší oblékání – navíc jsou i pohodlné a elegantní. Na jaře si k nim sice ještě navlečete trendy punčocháče, ale v létě už je můžete nosit s holými nožkami.

Těhotenská móda se snaží přizpůsobit potřebám ženy ve všech ohledech

S rostoucím bříškem se těžko zavazují tkaničky nebo soukají džíny! Žádné dlouhé přípravy se nekonají. Šaty máte na sobě téměř okamžitě a jistotu, že je přetáhnete přes hlavu a nikde vás neškrtí také. Na návštěvu gynekologa, kde jsou vaše prohlídky teď ještě častější, nemusíte řešit, co do kabinky na sebe. Mají však řadu dalších výhod. Jsou pružné, takže je využijete v šestém, ale i devátém měsíci těhotenství. Vzory šatů nechte na nás, vybrali jsme pro vás jednoduché i rafinované. Necítíte se dobře v károvaných nebo květinových šatech? Záleží na střihu. Uvidíte sama, že si vás těhotenská móda omotá kolem prstu úplně sama.

Šaty na všechny příležitosti

d731bS blížícím se jarem budeme postupně odhazovat kabáty, tak je potřeba se připravit s předstihem. Luxusní těhotenské šaty si zamilujete na první pohled, aby také ne, když jsou posety jemnými srdíčky. Kdo však hledá něco více decentního, jsou tu připraveny i černé šaty s třpytivou tkaninou.

Jste pozvaná na párty nebo narozeninovou oslavu? Naše šaty jsou zárukou, že zazáříte. Věřte tomu nebo ne, těmi nejrafinovanějšími šaty jsou ty, které lze v horní části rozepnout a uplakané miminko přitisknout k prsu prakticky ihned.

Většinu šatů tak oceníte rovněž po porodu. Větší bříško schováte pod úplet a je to. Těhotenské oblečení z našich řad si oblíbíte na první pohled. A co teprve na omak! Kousavé delší svetry nechte na dně skříně a využijte této jedinečné nabídky.