Doporučujeme

Prostředky k péči o pokožku s obsahem CBD

Pokožka má velmi důležité úkoly, odděluje vnitřní prostředí od vnějšího, chrání naše tělo před negativními vlivy přicházejícími z vnějšího okolí, podporuje vylučování škodlivých látek, pomáhá udržovat stálou teplotu našeho těla, nacházejí se v ní některá smyslová zakončení. Během celého dne je velmi namáhána, proto si zaslouží dokonalou péči. Tu jí mohou poskytnout přípravky s obsahem CBD, které nabízí společnost CannaCare.cz a které můžeme mít po ruce jako součást naší domácí lékárničky.

Proč právě CannaCare?

Společnost spolupracuje s předními výzkumnými institucemi a univerzitami. Díky tomu složení všech nabízených produktů vychází z nejnovějších vědeckých a lékařských poznatků. Během všech aktivit používá inovativní vědecké postupy a jen ty nejmodernější technologie. Veškeré přípravky obsahují pouze přírodní ingredience a konopí má původ v ekologickém zemědělství. Výrobní procesy spojené s přípravou jednotlivých produktů probíhají na území ČR a veškeré výrobky procházejí testy, jež provádějí nezávislé laboratoře.

Tipy pro vás

K péči o pokožku jsou určené masti a oleje s obsahem CBD. Nabízejí protizánětlivé vlastnosti, které využijete jak pro regeneraci, tak na drobné oděrky, k boji proti akné nebo na menší popáleniny. Také jsou ideální volbou pro podporu regenerace a hydratace a blahodárně působí na pokožku popraskanou nebo suchou.

Vyzkoušet můžete oleje s obsahem CBD v různých koncentracích. K dostání je také denní a noční mast nebo mast s obsahem rakytníkového či olivového oleje s kanabinoidem CBG, která obsahuje nenasycené mastné kyseliny, flavonoidy, vitamíny a třísloviny a pozitivně ovlivňuje stav pokožky.

Cenově zvýhodněné jsou pak balíčky s různým obsahem produktů. Vhodnou volbou je Balíček CC Family určený pro celou rodinu, obsahující kapky a krémy.