Doporučujeme

S čím vám pomůže sexuální mentor?

Jak to někteří lidé dělají, že jsou úspěšní v intimním životě? I když je na školách sexuální výchova, která vám vysvětlí základní princip reprodukce, nikdo vám neřekne, jak správně uspokojit váš protějšek. To má však za následek, že mnoho vztahů skončí jen kvůli tomu, že si partneři po intimní stránce nerozumí. Je potřeba pochopit, že i sex je jednou z dovedností, kterou je potřeba se naučit. Nikdo se nenarodí se znalostmi, jak správně uspokojit opačné pohlaví a jelikož vás to v životě nikdo nenaučí, většina lidí získává tyto cenné zkušenosti v průběhu života. Mnoho párů se každý den rozpadne jen kvůli tomu, že je protějšek nedokáže správně uspokojit. Každý může být však v sexu dobrý, každý se může naučit správné postupy k uspokojení, správné polohy i to, jakým způsobem svůj protějšek svádět. Pokud nemáte dostatek zkušeností nebo chcete zkrátka zlepšit svou intimní stránku, skvělou volbou je sexuální mentor.

Služby sexuální mentorky

Seximentorka Dana Englich je profesionálem, který každý den pomáhá jednotlivcům i párům v tom, aby se stali lepšími sexuálními partnery. Sexuální dovednost není jen výhodou, ve vztahu jde o klíčovou vlastnost, která ovlivňuje spokojenost partnerského soužití. Mnoho lidí má potíže s dosažením orgasmu, nezná správně svou sexualitu, ztratilo svou sexuální energii, trápí je předčasná ejakulace nebo ztratilo jiskru ve svém sexuálním životě. Ve vztazích také často vázne intimní komunikace, partneři často nevědí, jak o sexu mluvit a jak přimět partnera, aby je dokázal lépe potěšit.

Obrátit se na sexuální mentorku znamená udělat rozhodnutí, které zcela změní váš dosavadní intimní život, poradí vám mnoho důležitých rad, identifikuje váš problém a pomůže vám problém odstranit. Sezení se obávat nemusíte, je důležité se naučit mluvit o sexuálním životě. Na prvním setkání se s vámi mentorka lépe pozná a popovídá si s vámi o tom, co chcete změnit. Můžete mluvit o věcech, které jste se dříve báli rozebírat. Mentorka doplní vaše mezery v sexuálních znalostech a doporučí, jak správně komunikovat s protějškem. Služby jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro páry. Vše je naprosto důvěrné. Přidejte se ke spokojeným klientům, kteří využili služeb seximentorky a výrazně tak zlepšili intimní a celkově partnerský život. Více informací najdete přímo na stránkách mentorky Seximentor.cz.