Doporučujeme

Originální pivní dárky pro manžela či přítele

Jen málokterý muž odolá orosené sklenici s dobře vychlazeným zlatavým mokem. Česko je pokládáno za ráj pivařů, ovšem opravdový pivní ráj představuje Pivotéka Brno. Najdete zde neuvěřitelné množství druhů piv, ať už lahvových či sudových.

Celkové množství čítá více než čtyřista druhů, mezi kterými nechybí přední české značky, ale i několik zahraničních. Samozřejmě si v tomto pivním ráji můžete pochutnat i na výborném čepovaném pivu. Fandové piva a také jejich přátelé nebo příbuzní mají možnost zakoupit nejrůznější dárková balení a udělat radost u příležitosti narozenin či jiné příležitosti. Pivo z Pivotéky si můžete odvézt v klasických skleněných lahvích, v pet lahvích, ve zvláštně tvarovaných lahvích nebo pětilitrových soudcích.

Kromě piva jsou v tomto pivním ráji nabízeny k zakoupení také nejrůznější originální pivní dárky. Svému manželovi nebo příteli můžete koupit například zajímavou pivní sklenici nebo otvírák na pivo. Majitelé pivnic či restaurací si mohou vybrat z velkého množství pivních tácků i stojánků na tácky. K nejoblíbenějším dárkům, které Pivotéka Brno nabízí však patří pivní plechové cedule pivovarů. V pestrém výběru nechybí Plzeňský pivovar, ani místní Starobrno, jehož cedule se prodávají v zajímavém retrostylu. Vedle těchto pivovarů si můžete zakoupit i plechové cedule pivovaru Velké Březno, Platan, Rychtář a další. Výtvarně krásně pojatá je například plechová cedule pivovaru Krušovice, na které je zpodobněna panička, jak pije pivo.

Prodej výčepního zařízení

Vedle spousty druhů piv nabízí Pivotéka Brno také prodej výčepního zařízení, včetně jeho montáže a servisu, který provádí nejen v Brně, ale i v celém jihomoravském kraji. Zájemci o výčepní zařízení nemusí čekat na dodání vybraného zboží, neboť 85% sortimentu je skladem. Pokud si zakoupíte zařízení v celkové hodnotě přes 4 tisíce Kč, budete mít jeho dopravu zdarma.

Pivotéka Brno také půjčuje výčepní zařízení, což je výhodné pro pořadatele pivních slavností, ale i pro ostatní zájemce, kteří mohou čepovat sudové pivo při rodinné sešlosti, svatbě, grilování či při jiné příležitosti.

Chcete-li se dozvědět další informace, stačí kliknout na internetu na stránky Svět-piva.cz. Dozvíte se zde informace ze světa piva a pivovarnictví, najdete zde přehled pivních akcí a slavností, rady a návody k výčepním zařízením, diskuse a inzerci z pivního světa. Najdete zde i ukázky pivních dárků všeho druhu, kterými můžete potěšit svého manžela, přítele či milence.