Doporučujeme

Toužíte zhubnout a stále nevíte, jak na to?

Zdravý životní styl je nyní velice v módě a většina odborníků jásá nad stále zvyšujícím se počtem lidí, kteří se rozhodnou žít zdravě a konečně se zbavit nadbytečných kil, které způsobují mnoho zdravotních problémů a mají také značný vliv na psychickou pohodu. Bohužel, hodně lidí ztroskotá na nedodržování jídelníčku, zejména z časových důvodů. Dnešní hektický život nedává příliš prostoru k přípravě jídla do práce nebo do školy na celý den a není neobvyklé, že někteří brzy sklouznou zpět ke svým starým zvykům stravování.

Cukr a smažená jídla jsou největšími zabijáky hezké postavy

Cukr, přidávaný do většiny jídel i do těch ve kterých byste to nečekali, je tichým zabijákem, který vám podstatně zkracuje váš život, způsobuje mnoho závažných onemocnění a v neposlední řadě vám způsobí růst nevzhledných tukových polštářů, stejně jako smažená jídla, zejména na sádle. Prvním vaším krokem na cestě k vysněné postavě je absolutní vyřazení těchto potravin ze svého jídelníčku. Cukr můžete nahradit mnoha jinými alternativami, které svůj účel splní. Namísto sladkostí sáhněte po ovoci a pokud se neobejdete bez sladkého čaje nebo kávy, nahraďte cukr medem či stévií.

Jak je to s moukou?

Vyřazením bílého pečiva ze svého jídelníčku brzy poznáte, že se nejen zbavíte přebytečných kil, ale zmizí pocit nafouknutosti nebo sklony k různým infekcím. Vařte nebo pečte z celozrnné mouky nebo vybírejte zcela z jiného druhu – špaldové, kukuřičné, ječmenové, ovesné, žitné atd, které obsahují velké množství zdraví prospěšných látek. Nejste expert na vaření a váš čas je cenný? Ideálním řešením pro vás je krabičková dieta.

Co je krabičková dieta?

Krabičková dieta spočívá v uvaření zdravých jídel a připravených do krabiček. Někteří lidé si jsou schopni takto jídlo připravovat sami. Většina však využívá firmy, jakou je také společnost DietBox. Krabičková dieta Liberec je připravována pouze z čerstvých a dietních surovin a doručena rozdělena v malých krabičkách.