Doporučujeme

Kontejnerová doprava

V případě rekonstrukce, likvidace, nebo výstavby nám vzniká, opravdu velké množství odpadních materiálů, jako je například suť. Tu je potřeby vždy co nejrychleji a nejefektivněji odstranit tak, aby nám nepřekážela v našem dalším konání. Problém však nastává v ten moment, kdy musíme suť odvézt pryč.

07V případě, kdy se nám shromáždí větší množství suti a její potřeba odvézt, nastává čas obrátit se na skutečné odborníky, kteří mají veškerou potřebnou techniku na to, aby suť odstranili, a také vědí, kam jí odvézt. Pokud jste z oblasti Prostějovska a Vyškova, tento problém pro vás již není problém. Stačí se jen obrátit na kontejnerová doprava Prostějov.

Tato společnost disponuje celou řadou nákladních kontejnerů všech potřebných velikostí a rozměrů. Díky tomu je schopna zajistit odvoz suti, likvidací suti, přepravu velké techniky, autovraků a dalších zařízení, převoz jakéhokoliv druhu odpadu a nebezpečného materiálu v režimu ADR.

V případě zájmu společnost nabízí přepravu kontejneru na určité místo a pronájem na dva dny zcela zdarma. Přistaveny mohou být kontejnery na suť, valníkové kontejnery, velkoobjemové kontejnery, uzamykatelné kontejnery, či velkoobjemové kontejnery s plachtou.

Společnost také nabízí možnost demolice, vyklizení objektu, přepravu paletového zboží, vozidel, betonu, dřeva, písku, topných materiálů a mnoho dalšího. Zapůjčit lze nejen kontejnery, ale také stavební buňky a další techniku využívanou při stavbách, jako jsou bagry, buldozery, vysokozdvižné vozíky a další.

Proto neváhejte a obraťte se s těmito problémy přímo na odborníky, kteří dovedou jednat rychle, operativně a za velmi nízké ceny. Udělejte si při práci čisto pod svýma nohama a nechte veškerou suť touto společností odklidit v co nejkratším možném čase. Ušetříte s tím čas, peníze i starosti.