Doporučujeme

Navštivte svatební veletrh

Všichni víme, že kolem svatby panují smíšené pocity. Budoucí novomanželé jsou sice natěšení a prožívají to nejradostnější období v životě, ale stejně tak je doprovází i pocity nejistoty a nervozity včetně obav z rozpočtu. Mají sice na svatbu určenou částku, kterou nesmí překročit, ale často se stává, že se na něco zapomene. Další výdaje jsou pak na cestě a nevěstě i ženichovi mizí úsměv z tváře.

Chcete si užít svatbu se 100% jistotou, že na ní budete mít peníze?

Přihlaste se do naší soutěže „Vaše svatba za polovic 2017“. Jedná se o 8. svatební veletrh hotelu Galatea! Stačí se dostavit 11.9. 2016 na smluvené místo, splnit podmínky účasti a zařadit se tak do slosování, které proběhne ještě ten den. V ceně za polovic jsou zahrnuty restaurační a hotelové služby Galatea, zajištění svatebního areálu na uskutečnění obřadu a následné hostiny. Nebuďte smutní, jestli jste nevyhráli. Přijímáme i objednávky, které si klienti uhradí sami. Můžete sem někdy přijet „mimo svatbu“ a udělat si výlety po okolí. V okolí Mladé Boleslavi se vám nabízí spoustu možností. Jistě vás neomrzí ani výhled z pokoje.

svatebni_den

Krásně prožitý den i noc

Hotel Galatea svým hostům nabízí luxusní služby na standardní i nadstandardní úrovni, ať už je tu zrovna svatba nebo ne. Záleží na každém z nás, co k uspokojení svých potřeb nutně vyžaduje. Interiéry hotelových pokojů jsou v každém případě čisté, upravené a voňavé. Manželskou lóži se vzorovaným přehozem si zamilujete. Budete si tu připadat jako v zámecké komnatě.

Snímání-1

Proslulý venkovský styl zahalen do moderní podoby sem neodmyslitelně patří. Vintage i minimalismus, dýchne na vás obojí. Ať už jednoduchost, tak plně účelné a krásné vybavení. Vše zařízeno v přírodních barvách, aby se tu člověk cítil v souladu s přírodou, ale zároveň nebyl ošizen o komponenty dnešní doby (telefon, fén, minibar, trezor, připojení na Wifi).

Snímání-4

Nutno podotknout, že ryzí čistota hotelu koresponduje i s tím, co se v hotelu nesmí, např. kouřit. Díky tomu si užijete čerstvý vzduch, měkké antialergické povlečení, záclony i závěsy bez nepříjemného zápachu. Objevte perlu Mladoboleslavska!