Doporučujeme

Zasoutěžte si o dámský parfém Chanel Coco Mademoiselle

Mužské prvky v ženské módě, přesto s notnou dávkou feminismu a lehké drzosti krást pánům jejich výsostný styl? Ano, i tak by se dala definovat Chanel móda. Sportovní saka z tkaniny, flanelové blejzry, kravaty, dresy a svetry inspirované mužskou módou jsou současně i novodobou ikonou žen. Co by vám tak k tomuto stylu mohlo ještě chybět? Přece elegantní vůně, která dokáže podtrhnout celý outfit, tak si o ní zasoutěžte přes parfémy Chanel.

Není to náhoda, že se jedná o parfém Chanel Coco Mademoiselle

Jedině s ním taková budete – dokonalá a svůdná. Tato vůně je speciálně navržená pro sebevědomé ženy, které umí vystupovat, nepřetvařují se a objeví v sobě část mužského elementu. Nebojte se být rafinovaná i přesto, že na sobě nemáte ryze ženské prvky. Máte volné pole působnosti.

Tyhle dvě v sobě zaklíněná „C“ vás dostanou do kolen. Samozřejmě, že nejsou jen o parfémech, ale o ty tu dnes půjde především. Kdo by to byl tušil, že v roce 1910 otevřením malého obchůdku v Paříži s klobouky se móda rozšíří o další doplňky včetně vůní. S prvním parfémem Chanel No. 5 vzniklo i známé pořekadlo „Žena, která nenosí parfém nemá budoucnost.“ I z toho důvodu jsou parfémy od Chanel neodmyslitelnou součástí žen dnešní doby.

Neviditelná vůně s jiskřivými tóny

Máte ráda oranžovou barvu? Pak jistě neodoláte této lahvičce, která v sobě skrývá luxus kombinující pomeranče, mandarinky, květiny, koření i vzácné dřeviny. Vaše večerní garderoba se bez této vůně neobejde. Buďte prostě „Coco“ a třeba se zrovna na vás usměje štěstí a tuto vůni vyhrajete. Pod stromečkem tak bude jeden dáreček, o kterém sice víte, jen vy, ale můžete tvrdit, že vám ho donesl Ježíšek. Kouzlo Vánoc v tomto malém flakónu vás rozmazlí po celý rok. Trvanlivost této vůně je velmi vysoká, proto jí stačí málo. Jednoduše tak oslníte i toho největšího nevšímavce. Nevěříte? Abyste mohla uvěřit, musíte tuto vůni vlastnit – více na soutěž o Chanel.