Novinky

Zářivé i decentní LOOM BANDS

Zřejmě není divu, že se objevily nové nápady, co se týče tvoření vlastních náramků, ale zrovna z gumiček, to je velké překvapení.

LOOM BANDS tak neotřelou sestavou barev a různých sad, strhly mánii v nakupování a pletení zejména pro děti.

Pro zábavu i rozvíjení jemné motoriky

S LOOM BANDS si užijí zábavu hlavně děti. Také tím nepřímo trénují jemnou motoriku, kterou uplatní zejména ve škole při psaní a kreslení. Je to pro ně nenásilná metoda, která jim zaručí větší zručnost i co se týče skládání stavebnic a dalších malých součástek. Při technických činnostech tak vaše dítě může vynikat už na prvním stupni základní školy. Krasopisné psaní a kreslení bez přetahování kontur tak nemusí být snem. Samozřejmě záleží na každém dítěti, je to individuální, ale jistý lepší předpoklad tu určitě je.

LOOM

 

Jak lépe jim trénovat ručičky, když je nebaví kreslit nebo psát na váš povel? Je to hlavně o tom, že LOOM BANDS a pletení se pro ně stane prakticky koníčkem. Navíc pletou i maminky s dětmi, o to je to větší legrace, protože jsou spolu neustále v kontaktu, smějí se a vytváří si tak pevnější pouto. Dítě se zaměstná a baví ho to, nesedí tak dlouhé večery u PC, což je výhoda.

Tvoření bez hranic

S gumičkami se tak dají uplést nejen náramky, ale i třeba krásné přívěsky nebo rovnou pouzdra na mobil.

_76302330_jessica-phonecase

 

Ti nejšikovnější maminky zvládnou udělat i menší brož, kterou připevní na zavírací špendlík. S LOOM BANDS se dá doslova kouzlit. Potřeba je k tomu pletací stav sloužící k upevnění gumiček, háček a velké množství gumiček, ať je z čeho vybírat. Pro děti, čím poutavější, tím lepší.

Dá se ovšem z náramků uplést i jednobarevný neonový náramek nebo klasika s černou, bílou a červenou. Náramek se tak stává ozdobou zápěstí mnoha žen. Náramky a toto šílenství je tzv. mánií, která se u nás v ČR sice teprve začíná klubat, ale dnes už o nich bude vědět zase více lidí.