Doporučujeme

Víte, na jaké značky vlasové kosmetiky nedají světoví kadeřníci dopustit?

Jsou vaše vlasy bez života, bez lesku, jsou smutné, unavené a vypadávají? Vina je bohužel na vaší straně, jelikož své vlasy daleko víc namáháte, než vyživujete a regenerujete. Pokud jsou vlasy každý den vysilovány neustále měnícím se počasím a do toho také horkým vzduchem putujícího z fénu nebo kulmy na vlasy, nemůžeme se divit tomu, že vlasy vypadají tak, jak vypadají, tedy jsou bez života, bez lesku, navíc vypadávají. Ženy (a samozřejmě nejen ženy) si musí uvědomit, že pokud vlasy namáháme a vysilujeme, musíme jim také dopřát dostatečnou péči a odpočinek. Jinak nám na hlavě zanedlouho nezbyde nic.

Drtivá většina lidí si myslí, že k dostatečně vyživeným vlasům přijdeme tak, že je budeme umývat kvalitním šamponem. Jenže šampon je jen první krok k dokonalým, zdravým a vyživeným vlasům. V rámci umývání vlasů šamponem dojdeme jen k tomu, že vlasy zbavíme mastnoty, která se na vlasech usadila během uplynulých dnů. Vlasy také musíme podpořit kondicionéry a maskami na vlasy, které vlasům dodají potřebné látky, jež potřebují.

Samozřejmě všechny produkty spadající do vlasové kosmetiky by měly být dostatečně kvalitní. Neutrácejte za produkty, které vlasům ještě více ublíží. Vybírejte si raději produkty značek, které si nemohou vynachválit světoví kadeřníci.

L’Oréal Professionnel

Jednou ze značek, na které nedají dopustit světoví kadeřníci, je také značka L’Oréal Professionnel. Jedná se o prémiovou značku, jež je volbou číslo jedna nejednoho kadeřníka na světové úrovni. Jednotlivé produkty spadající pod tuto značku dokážou vlasy vyživit a dodat jim dlouho ztracený lesk. Pod touto značkou najdete šampony, vyživující kondicionéry, vlasové masky nebo produkty pro vlasový styling a barvení, jež vlasům nijak neškodí, naopak je vyživují a uzdravují.

Lendan Cosmetics

Už jste slyšeli o značce Lendan Cosmetics? Jedná se o velmi populární švédskou značku vlasové, ale také pleťové kosmetiky. Jednotlivé produkty jsou populární především mezi světovými kadeřníky, mají hydratační a vyživující účinky, a dokonce vlasy zkvalitní díky obsaženým brazilským ořechům, jež obsahují celou řadu potřebných vitaminů a dalších látek.