Doporučujeme

GREPOFIT – váš silný bojovník na viry a plísně!

Viry, plísně a bakterie jsou častou příčinou nejrůznějších nemocí. Navštíví vás v podobě oparu či aftu, chvíli s vámi pobudou v případě angíny či chřipky, opakovaně vás budou trápit v případě, že máte oslabenou imunitu. Pro boj s viry, plísněmi a bakteriemi potřebujete silného bojovníka, jímž grepofit určitě je. Vyrábí ho společnost Energy a u nás ho seženete ve formě kapek, kapslí a spreje.

Jaké má grepofit složení?

Grepofit je univerzálním přírodním prostředkem na řadu zdravotních neduhů. Lze jej použít pro léčbu daného zdravotního problému nebo jako prevenci. Je kombinací bylinného extraktu z grepových jadérek, echinacey, ibišku a šalvěje. Má silné protizánětlivé účinky, čímž se stává účinným lékem na řadu onemocnění.

Už nějakou dobu se ví o síle grapefruitových jadérek. Mají silný protivirový účinek, zabraňují šíření bakterií, virů a plísní. Zlepšují krevní oběh a celkovou obranyschopnost organismu, jsou prevencí trombózy i infarktu. Extrakt z grapefruitových jadérek je přírodním antibiotikem, které nijak nenarušuje střevní mikroflóru. Na rozdíl od chemicky vyráběných antibiotik, u kterých hrozí průjmy.
Protizánětlivě působí i další přírodní složky grepofitu. Ibišek dezinfikuje močové i dýchací cesty, mírní otoky a působí jako antioxidant. Echinacea posiluje obranyschopnost organismu. Šalvěj má opět antivirový účinek. Léčí záněty při angíně i gynekologické záněty. Zlepšuje činnost trávícího ústrojí.

Dohromady je tento přípravek opravdu efektivní a tím, že jej lze použít na více zdravotních problémů se z něj stává nepostradatelný pomocník v domácnosti. Využijí jej děti i dospělí!

Kde všude grepofit pomáhá?

Jak už jsme zde zmiňovali, je grepofit k dostání v tabletách, spreji i kapkách.
Pomáhá:
– v období chřipek a nachlazení, kdy urychluje proces uzdravení,
– grepofit sprej využijete zejména při angíně a bolestech v krku i pro ošetření aftů a dalších zánětů v dutině ústní,
– grepofit posílí vaši imunitu, vhodný je při oparech,
– vyléčí a dezinfikuje trávící ústrojí, dýchací cesty i močové ústrojí,
– je vhodnou doplňkovou léčbou při častých gynekologických zánětech,
– pomáhá i s léčbou akné a dalších ekzémů,
– hojí rány a vředy,
– blahodárně působí na cévní systém – pomáhá s léčbou křečových žil i hemeroidů.

Pokud vás trápí časté záněty, velmi často marodíte a cítíte se unaveně, pomoze vašemu tělu tím, že jej zbavíte virů, zánětů a plísní. Pravidelné užívání grepofitu se na vaší zdravotní stránce brzy projeví.

Více na www.Cestabylin.cz