Doporučujeme

Toužíte po dlouhých a hustých vlasech? Nečekejte, než vám narostou

Rádi byste, aby byli vaše vlasy dlouhé, husté a plné síly? Pokud se vám nechce čekat několik let nebo vám takové vlasy jednoduše nikdy nenarostou, máme pro vás řešení. Objevte pomocníka, díky kterému změníte vzhled vašich vlasů, rychle a snadno.

Co je clip in?

Slyšeli jste již o tzv. clin in vlasech? Clip in vlasy si můžete sami velmi snadno a rychle připevnit k vlasům. Díky clip in vlasům proměníte jemné vlasy, kterých není mnoho, v bujnou kštici, rou okouzlíte i své okolí. Vybírat si můžete ze široké nabídky odstínů clip in vlasů, které sedí každému odstínu. Vlasy jsou navíc ve 100 % Remy kvalitě, která je ideální pro prodlužování i zahušťování vlasů.

Výběr clip in vlasů

Clip in vlasy jsou tzv. single-drawn, tedy jednou tažené. V pramenu se tedy mohou objevit i vlasy kratší, než je vámi zvolená délka, lokny se tak ke konci zužují. Vybírat si můžete nejen z různých druhů barev, ale také ze tří typů délek. Abyste si byli jisti vhodnou barvou clip in vlasů, můžete využít službu porovnání barev vlasů. Pokud toužíte po odolnějších clip in vlasech, které budou hustší a všechny vlasy budou stejně dlouhé, zaměřte se na clip in vlasy, které jsou našité metodou double-drawn.

Jak clip in vlasy aplikovat?

Nejdříve si pořiďte clip in vlasy, připravte si ostrý hřeben a skřipec na sepnutí zbylých vlasů, které by vám mohly překážet. Nejdříve si zkuste zapínání „od sebe“ a uvolnění clip in spony „k sobě“. Vrchní prameny vlasů si připněte skřipcem a najděte si ideální místo pro připnutí clip in vlasů, tedy takové, které bude po rozpuštění vrchní části vlasů schované. Poté si s pomocí hřebenu připravte vodorovnou pěšinku a pusťte se do připevňování clip in vlasů. Prvně je zacvakněte uprostřed a poté po stranách. Aplikujete-li si více pater vlasů, postupujte od spodu hlavy k temeni.