Doporučujeme

Textil do domácnosti patří

Chcete vylepšit či obměnit svůj interiér? Velkým pomocníkem je bytový textil, který podpoří viditelné změny vašeho obydlí a jeho okoukaný styl. Kromě toho nemusíte pro změnu používat ihned razantní změny. Postačí drobné textilní doplňky, které váš domov dokáží zkrášlit během malé chvíle.

Mezi bytový textil řadíme především záclony, závěsy, ale i přehozy, ubrusy, deky koberečky nebo dekorační textil do koupelny. Pokud hledáte prodej domácího textilu na jednom místě, zavítejte na portál bavlissimo.cz, kde naleznete kompletní textilní sortiment pro celou vaši domácnost.

Jak vybrat vhodný bytový textil?

Při výběru bytového textilu je potřeba pečlivě zvažovat, kterou místnost bude doplňovat. Jiné požadavky jsou na textil do kuchyně a ložnice a jiné zase na textil do koupelny, který představují především ručníky, žínky, koupelnové závěsy či předložky, které jsou příjemné a krásně hřejí. Pro tento druh textile je v současné době velmi oblíbené mikrovlákno či bambus.

Při výběru bytového textilu je potřeba volit správnou kombinaci barev i jednotlivých druhů textilních doplňků. Jeho občasná obměna umožňuje vytvářet neobvyklé a neotřelé kombinace, které oživí každý pokoj a to přestože ostatní vybavení zůstává stále stejné.

Kuchyňský bytový textil

Klasikou této místnosti jsou záclony a ubrusy. Ke kuchyni však neodmyslitelně patří také ubrusy a prostírání na stůl, utěrky, záclony nebo chňapky. To vše je textil do kuchyně. Pokud vybíráme ubrus, měl by ladit s barvou v kuchyni, mohou to být závěsy, barvy stěn či kuchyňských doplňků. Také však myslete na hledisko praktické. Pokud máte v domácnosti malé děti, jsou na stůl ideální různé druhy prostírání, které také mohou barevně doladit útulnou atmosféru kuchyně.